Wpis z mikrobloga

@dzangyl: @OCISLY: my ludzie to generalnie nie ogarniamy jak nie być #!$%@? do siebie nawzajem, ruchamy żony naszych kumpli, na biednych patrzymy z pogardą, mamy w dupie to że nasze podatki finansują wojny które nas w ogóle nie dotyczą, ale jak uciekający z nich kobiety i dzieci proszą o azyl to wypinamy się na nich, nie wspominam już o tym że nie ogarniamy tego co się dzieje na naszej własnej
  • Odpowiedz
Niech utworzą najpierw samowystarczalne miasto na ziemi. #!$%@?, ja też organizuję misję i wyślę czterech karłów na Jowisza w 2019 roku. Takie same mam szanse.
  • Odpowiedz
@OCISLY: Zastanawiam się się jak będzie postępować rozwój społeczeństwa na takim marsie. Bo przecież przez pierwsze kilkadziesiąt lat będą tam wysyłani jedynie najlepsi z najlepszych. Inteligentni i wysportowani, coby byli w stanie tam przeżyć i budować kolonię. Nie będzie tam socjalu dla biedoty i żadnych innych socjalnych pomocy, a oni będą zdani całkowicie na siebie i dostawy co jakiś czas z ziemi. Jak szybko takie społeczeństwo najlepszych, w warunkach prawie całkowitej
  • Odpowiedz
@OCISLY: ma ktoś może link do wywiadu z Muskiem który dość niedawno był na głównej? (nie jestem leniwym #!$%@? tylko szukałem tego wywiadu ale po 20 stronach się poddałem)
  • Odpowiedz