Wpis z mikrobloga

@Przepiorek: znam to, moja prababcia umarła w moje urodziny ( ͡° ʖ̯ ͡°) pamiętam jak z rodzicami wróciliśmy ze sklepu z zabawką na moje urodziny a tu telefon ze szpitala, że babcia odeszła. Trzymaj się Mireczku
@AerandirNarsil po tym gdy odszedł mój brat gdy tylko się budzilam to tak bardzo chciałam by to wszystko okazało się złym snem. Teraz po tylu miesiacach takie poranki zdarzają się już sporadycznie. Racja: czas nie leczy ran, ale przyzwyczaja nas do bólu. Takiej pustkiej się nie da zapełnić. Ja miałam tyle "szczęścia" ze gdy to się stało byłam w 6 miesiącu ciąży więc nie mogłam poddać się rozpaczy. Brakuje mi Go w
@Kajetan8: @AerandirNarsil: Dzieki cumple

@Mokosza: Czasami się gotuję w środku ale na zewnątrz tego nie pokazuję, ewentualnie, zresztą jak widać, wylewam żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
W 2013 w przedziale czasu - 3msc zmarła mi praktycznie cała familia od strony matki, 10 osób - wujkowie, ciotki, babcia ale śmierć bliźniaka mnie zniszczyła, straciłem dwie roboty (pracowalem w tygodniu i dorabialem w weekendy) na koniec kiedy myślałem, że już
@Przepiorek O Mireczku! Nie wiem co mądrego mogłabym Ci napisać. Chyba tylko, ze z całego serca życzę Ci spokoju duszy i uśmiechu. Żeby spotkało Cię w życiu cos, co chociaż w jakimś stopniu wyrówna na szali to co Ci życie zgotowalo. A ze 30. nie kończy się codzień to wierzę, ze zyczenie się spełni :) P.s: czasem mozna puscic te zacisniete zeby i po prostu powyc do ksiezyca. To oczyszcza. Nie musimy
@Przepiorek: Miałam podobną sytuację i wtedy nawet nie chciałam w to wierzyc, ale teraz mogę potwierdzic, ze czas leczy rany. Poza tym, jako bliźniacy, mozesz mieć świadomość, ze w jaims sensie Twoj brat zyje w Tobie. Aha i wszystkiego najlepszego.