Wpis z mikrobloga

Pomóżcie! potrzebuje burzy mózgów i super pomysłu. Czeka #nagroda:D
Zostałem świadkiem - to mój #pierwszyraz (ʘʘ) mam trochę zaciesz, zostałem wybrany przez kumpla, którego ja miałem u siebie na świadka (i nie, to nie było wcale takie oczywiste, że mnie wybierze, bo ma brata) - tak czy inaczej chcę stanąć na wysokości zadania i zoorganizować mu jakiś genialny #wieczorkawalerski
Potrzebuję Waszych pomysłów, chciałbym, aby nie było to banalne jak paintball czy strzelnica, nie chcę też robić scen żenady ze striptizerkami itp. - to już po prostu było chyba wszędzie i wole ten hajs przeznaczyć na coś fajniejszego.
Budżet będzie ograniczony zapewne ilością obstawy na kawalerskim (wstępnie 8-10 facetów) każdy rzuci jakiś hajs w granicach rozsądku. Wołam #niebieskiepaski i #rozowepaski (bo też mają czasem fajne pomysły:D)
Preferowane miejscówki na organizacje tej imprezy to #bydgoszcz #torun #poznan #trojmiasto - choć mogą być też inne jeśli przemówi za tym jakiś super argument.
Może to być cokolwiek, nie tylko biba i chlanie (choć nie stronimy od takich:p) może być coś hardkorowego, śmiesznego, coś nawiązującego do zmiany stanu cywilnego itd. mogę też poprosić jego narzeczoną żeby w coś go wkręcić - styl dowolny generalnie, każda propozycja może być dobra. Czasu na organizację mam ok. 3 miesiące.

Najlepsza propozycja (o ile zostanie wdrożona w życie, bo najlepszy może być wieczór na gali UFC albo trip po indonezji, ale raczej nie uda mi się tego ogarnąć:D) zostanie nagrodzona.

Nagrodą dla różowego będzie jakaś pamiątka z kawalerskiego, postaram się aby to było coś fajnego w miarę możliwości, ewentualnie coś wymyślę i będzie to paczka niespodzianka lub jakieś rozsądne życzenie do spełnienia przez nas ;p
dla niebieskiego - proponuję flaszkę ;)
  • 6
@bohun89: widziałam kiedyś w telewizji, że na kawalerskie się organizuje porwania przyszłego pana młodego. Wiesz, kumple się przebierają za bandziorów, kominiara na głowę i takie sprawy, przyjeżdżają po młodego, zgarniają go do ciemnego wana i wywożą na kawalerski xD
@bohun89: Pomysł z porywaniem jest świetny. Można też pójść w druga stronę i spróbować gry miejskiej, z każdą rozwiązaną zagadką zdobywa punkt w postaci jednej osoby z wieczoru kawalerskiego czyli chodzi po miescie i szuka ekipy;) Znajomy zabrał kolegę do Escaperoom, w każdym z tych miast to jest, a potem możecie pójść do klasycznej mordowni na alkohole albo do lepszego klubu z whisky czy czymś takim;)