Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

Nie wiem czy zauważyliście, ale zmieniło się plusowanie/minusowanie komentarzy w znaleziskach. Do tej pory po zaplusowaniu lub zminusowaniu komentarza, oceny tej nie można było cofnąć. Można ją było jedynie zamienić na przeciwną. Od teraz możecie oceniać komentarze, a później cofać oceny. Niezdecydowanych z pewnością to ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z takich zmian, o których warto też wspomnieć: powiększamy grono moderatorów, a nasz stary kontakt (formularz kontaktowy) porzucamy na rzecz Zendeska. Zapewne o pierwszej jak i drugiej zmianie będziemy jeszcze informować.

A co u Was? Jak samopoczucie? Opowiecie mi? (⪨⪩)

#wykop #wykopblog #aswykopu
  • 147
  • Odpowiedz
@Litu: Dzisiaj poprawiliśmy powiadomienia w tagach. A tagi autorskie... niestety nie ja decyduję o kolejności realizowanych zadań.
  • Odpowiedz
@Litu: to po prostu trafia do "archiwum" tylko że nigdzie nie ma takiej informacji i się zastanawiasz o #!$%@? chodzi xD czemu znikają stare wpisy, tylko o dziwo raz muszę zmieniać ten miesiąc i rok a raz nie(o #!$%@? tu chodzi) @a__s:
  • Odpowiedz
@a__s: wow, jest to naprawde to czego aplikacja potrzebowala najbardziej! Jej moge cofnac plusa, tak mi tego brakowalo! Mogeteraz cofac plusa, wow!

A moze by tak skupic sie na autorskich tagach, a nie jakis #!$%@?, ktorych nikt nie zauwazy, dlatego musiscie o nich pisac?
  • Odpowiedz
wow, jest to naprawdę to czego aplikacja potrzebowała najbardziej!


@takecare: Akurat jeśli chodzi o aplikację androidową, to zmian było ostatnio sporo. Wymienię kilka z nich:

- rozdzielanie glosow na komentarze w znaleziska;
- sortowanie komentarzy w znaleziskach;
- dodawanie znalezisk do ulubionych;
- liczniki na tabach w znalezisku;
- logowanie przez FB
- odswieżanie elementu na liście po wykonaniu akcji na detalach
- mozliwosc przejscia do profilu z konwersacji/wpisu
- wyłączanie
  • Odpowiedz
dobrze, ze zaczynacie od takich ważnych rzeczy


@olesiu: Zdaję sobie sprawę, że to jedynie kosmetyczna zmiana, ale równolegle pracujemy też nad innymi, dużo większymi zmianami - o niektórych z nich dowiecie się jeszcze w tym tygodniu :-)
  • Odpowiedz