Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

Nie wiem czy zauważyliście, ale zmieniło się plusowanie/minusowanie komentarzy w znaleziskach. Do tej pory po zaplusowaniu lub zminusowaniu komentarza, oceny tej nie można było cofnąć. Można ją było jedynie zamienić na przeciwną. Od teraz możecie oceniać komentarze, a później cofać oceny. Niezdecydowanych z pewnością to ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z takich zmian, o których warto też wspomnieć: powiększamy grono moderatorów, a nasz stary kontakt (formularz kontaktowy) porzucamy na rzecz Zendeska. Zapewne o pierwszej jak i drugiej zmianie będziemy jeszcze informować.

A co u Was? Jak samopoczucie? Opowiecie mi? (⪨⪩)

#wykop #wykopblog #aswykopu
  • 147
  • Odpowiedz
@a__s: @Chodtok: ja też nie mam żadnych dodatków, zgłaszałem to na kontakt i do moderacji i do działu technicznego, ale 0 odpowiedzi jak na razie,
to wygląda tak że wstawiam post, jest go widać wszędzie, mogę nim wołać ludzi i uruchamiają się powiadomienia z tagów, ale nie ma go we "wszystkich wpisach" (sprawdzam to w 3 miejscach - incognito chrome, chrome na telefonie i wasza apka na telefonie - jako
  • Odpowiedz
@a__s:
Kiedyś mówiło się o tym, że będzie można rozgraniczyć blokadę tagów na główna/mikroblog. Czy przewidujecie wprowadzenie tej funkcjonalności w najbliższym czasie? Chociaż jest w planach?
  • Odpowiedz