Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

Nie wiem czy zauważyliście, ale zmieniło się plusowanie/minusowanie komentarzy w znaleziskach. Do tej pory po zaplusowaniu lub zminusowaniu komentarza, oceny tej nie można było cofnąć. Można ją było jedynie zamienić na przeciwną. Od teraz możecie oceniać komentarze, a później cofać oceny. Niezdecydowanych z pewnością to ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z takich zmian, o których warto też wspomnieć: powiększamy grono moderatorów, a nasz stary kontakt (formularz kontaktowy) porzucamy na rzecz Zendeska. Zapewne o pierwszej jak i drugiej zmianie będziemy jeszcze informować.

A co u Was? Jak samopoczucie? Opowiecie mi? (⪨⪩)

#wykop #wykopblog #aswykopu
  • 147
  • Odpowiedz
@a__s: a jest szansa, że na apce mobilnej pojawią się ankiety? ich brak uniemożliwia udzielanie odpowiedzi na wiele ważkich problemów nurtujących mirków (czy Polska wyjdzie z grupy albo czy kobiety posiadają rozum i godność człowieka)
  • Odpowiedz
a najlepsze to, ze o ile dobrze pamietam, mozna bylo normalnie cofac plusy jakies 6 lat temu, na starym wykopie


@paziu: Źle pamiętasz, nie było tu takiej możliwości. Od kiedy tu jestem, nie można było cofnąć głosu - ocena zmieniała się na przeciwną.
  • Odpowiedz
@Darjo: Pojawią się, jednak jeszcze nie w tym tygodniu. W tym tygodniu poprawimy je na serwisie (sprawdzanie wyników, więcej opcji do wyboru, itp), a później trafią do nowej aplikacji :-)
  • Odpowiedz
@a__s: jakby co - pytałem o wersję na iOS, mam nadzieję, że nie planujecie wypuszczać tam zupełnie nowej wersji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a__s: Jak już innym odpisujesz to możesz mi?

A naprawiliście już ten błąd co zgłaszałem kilka miesięcy temu z wyświetlaniem komentarzy osób z #czarnolisto bo są wysoko plusowane?


Tu zgłaszane bez odpowiedzi http://www.wykop.pl/wpis/16909067/dlaczego-jak-mam-kogos-na-czarnolisto-to-i-tak-wid/
Tu potem znowu zgłaszane http://www.wykop.pl/wpis/17665549/moderacja-mozecie-mi-wyjasnic-dlaczego-caly-czas-w/ i była odpowiedź ale nic się nie ruszyło. To nie jest chyba jakieś mega trudne, bo ja prostym skryptem w js sobie to naprawiłem.
  • Odpowiedz
Tu zgłaszane bez odpowiedzi


@VVelur: Po raz kolejny się powtórzę, mikroblog nie służy do zgłoszeń. Możemy tu porozmawiać, podyskutować, pośmieszkować, ale zgłoszenia błędów wykonujemy za pomocą formularza kontaktowego. Nikt z nas nie jest w stanie śledzić na bieżąco tego co pojawia się na mikroblogu - po prostu doby nie starcza ;-)

A wracając do pytania - przekażę sprawę do zespołu IT.
  • Odpowiedz
@a__s: No w porządku, mój błąd, ale za drugim razem moderacja nie przekazała do zespołu IT? Skoro napisali, że zostanie to naprawione myślałem, że to zrobili.
  • Odpowiedz
@VVelur: Nie twierdzę, że nie zrobili. Być może zadanie nie otrzymało najwyższego priorytetu. Zbadam sprawę rano (w biurze), dobrze?
  • Odpowiedz