Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

Nie wiem czy zauważyliście, ale zmieniło się plusowanie/minusowanie komentarzy w znaleziskach. Do tej pory po zaplusowaniu lub zminusowaniu komentarza, oceny tej nie można było cofnąć. Można ją było jedynie zamienić na przeciwną. Od teraz możecie oceniać komentarze, a później cofać oceny. Niezdecydowanych z pewnością to ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z takich zmian, o których warto też wspomnieć: powiększamy grono moderatorów, a nasz stary kontakt (formularz kontaktowy) porzucamy na rzecz Zendeska. Zapewne o pierwszej jak i drugiej zmianie będziemy jeszcze informować.

A co u Was? Jak samopoczucie? Opowiecie mi? (⪨⪩)

#wykop #wykopblog #aswykopu
  • 147
  • Odpowiedz
@a__s: Dzięki Wam za tą zmianę bo nieraz przypadkowo kliknęłam na plusa albo minusa i potem się musiałam zastanawiać jak ocenić komentarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jestem ciekaw czy będę informowany o naprawionych błędach które zgłosiłem po orzez formularz


@Jormungand: Nie zawsze jest to możliwe. W przypadku poważniejszych błędów, o ich naprawieniu informujemy publicznie.
  • Odpowiedz
@a__s:
Drogi Elfie,
zróbcie moderatorów tagów, lub coś w rodzaju subreditów z owymi moderatorami. Proszę ślicznie.
Pozdrawiam.
7 czerwca 2016
Spardo
  • Odpowiedz
@M4ks: @Wyrewolwerowanyrewolwer: A tak bez hejtu to potraficie? ;-) To nie jest duża rzecz - i ja się z tym zgadzam. Ale robimy dla Was kilka fajnych zmian, o których wprowadzenie prosiliście, więc cierpliwości trochę - duże rzeczy też będą :-)
  • Odpowiedz
@a__s: WOW!!! NO TO JUŻ JEST XXI WIEK NA WYKOPIE XDDDD Dobrze, że osobny post na tę okazję mamy w gorących. Można cofać plusy, niebywały upgrade xD
  • Odpowiedz
A tak bez hejtu to potraficie? ;-) To nie jest duża rzecz


@a__s: hejtu? Jakis czas temu rozmawialem z waszym programista ktory na zywo poprawial ankiety bo mu cos wpadlo do glowy to pytam w tym samym stylu... hejt od razu, oburzony jestem!
  • Odpowiedz