Wpis z mikrobloga

Jak pewnie już wiecie, w Toruniu dzisiaj odbywa się w zasadzie największa akcja wojskowa w historii ostatnich dekad. Desant ok. 100 pojazdów oraz kilku tysięcy żołnierzy (spadochroniarzy) US ARMY, aby odbić z ruskich rąk i zająć główny most Torunia. Jak widzicie, z lotu ptaka widać, że nawet ściągnęli Patrioty.

Między godziną 8:30, a 12:30 zawyją syreny w całym mieście informujące o ataku naszego kraju przez samoloty nieprzyjaciela. Od tego momentu ruszają manewry. Całe miasto stanie w miejscu. Wszystkie drogi będą zablokowane.
#ukraina #torun #wojna #wojsko #wykopnawojnie
Pobierz world - Jak pewnie już wiecie, w Toruniu dzisiaj odbywa się w zasadzie największa akc...
źródło: comment_T70sCNGEC4GS2X5pT1uFhcifUBNlTF2g.jpg
  • 124
@Saeglopur: Napisali 'NIEMCY' zamiast III Rzesza O_O
Jakie niedouczenie historyczne. Przecież wszyscy aktualnie wiedzą, że to nie Niemcy, a III Rzesza stała za całą II WŚ.
Dziwne, że pozew jeszcze nie poleciał.
@world: Za komuny to samo ćwiczyliśmy z ruskimi na wypadek ataku wrogich imperalistów zachodnich.
Były nawet symulacje 3WŚ. Jak jakiś szeregowy umiał obsługiwać radziecką maszynę do pisania, to mógł liczyć na tygodniową przepustkę. Bo przecież sekretarka nie będzie tracić czasu na jakieś symulacje, gdy ważny radziecki generał przyjeżdża.
Szkoda tylko, że wszędzie tam, gdzie jest ropa to USA wysyła wojsko.


@EL_ToroRoso: Argument ostateczny xD Polecam trochę doczytać i nabrać szerszej perspektywy. Dla nich korzystniejsze jest stworzenie potencjalnie wolnego rynku niż drenowanie ropy. Zwłaszcza przy cenach z ostatnich lat. Przeszli do etapu w którym odblokowali możliwość wydobywania ropy na własnych terenach morskich + drenują własne zasoby głównie przez fracking na niespotykaną dotąd skalę. Dobrze zdają sobie sprawę w jakim kierunku
@KochanekAdmina:
Obecność Jankesów jest pożyteczna i sprzyja naszemu bezpieczeństwu,ale miałem okazję z nimi rozmawiać,i powiem szczerze,że miałem wrażenie,że są dla nas mili bo taki rozkaz dostali.Niby uśmiechy (swoją drogą,ilu miało zęby brązowe,US Army żałuje na leczenie zębów?),niby siadaj,oglądaj,wszystkiego dotknij,ale wyglądali,jakby czekali na rozkaz,żeby do nas strzelać.Serdeczności tam nie widziałem.Obok nasze wojsko się wystawiało i tam już serdeczność i przyjazne traktowanie nas było odczuwalne.Paradoksalnie po kontakcie z nimi wyszedłem bardziej zdołowany niż