Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Razem z dziewczyną prowadzimy sklep z kolorowymi skarpetkami. Każdy model projektujemy oraz wykonujemy sami w rodzinnej firmie, więc produkt jest całkowicie polski :P.
Jako że jest to nasz pierwszy post mamy dla Was na dobry początek #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród plusujących wylosujemy przy użyciu #mirkorandom osobę, która otrzyma od nas box z trzema parami wybranych przez siebie skarpet.

Dodatkowo na naszej stronie zamieszczamy dla Was 10% rabat na hasło “wykop” ;)

Losowanie jutro o 21:00, zielonki biorą udział, ale tylko starsze niż ten wpis.

Jeśli macie jakieś pytania piszcie w komentarzu, pw lub na naszym fanpage'u FB
http://soxinthebox.pl/

#skarpety #skarpetki #dobrebopolskie #zadarmo
Sox-in-the-Box - Cześć Mirki i Mirabelki!
Razem z dziewczyną prowadzimy sklep z kolo...

źródło: comment_lmzBFZedXfjYDT6aWi1Lt840dwngp5Bw.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • 2
@Sox-in-the-Box pochwalam podejście! Oby tak dalej. Moje skarpetki trafiły do użytku mojego różowego paska, więc żadna strata. Dziękuję za propozycję! Myślę, że jeszcze wrócę do zakupów u was, tylko tym razem większy rozmiar kupię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: pewnie cię zaskoczę, ale w warszawie mieszka te...errmm 2mln osób? reszta jednak poza nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dziwi mnie też, że wysyłasz to paczką, a nie listem i do tego jako kuriera proponujesz upośledzone dpd ( )

no ale jakąś tam makulaturę wrzucasz, to pewnie miejsca więcej zajmuje
  • Odpowiedz
@korynt: Z punktu widzenia wysyłającego nie mogę narzekać na DPD, także żaden klient nie zgłaszał uwag, ale jeśli takie się pojawią - na pewno raz jeszcze przemyślimy z usług jakiej firmy kurierskiej korzystać. Jeśli chodzi o miasto z odbiorem osobistym, nie jesteśmy jeszcze w stanie być w kilku naraz.
  • Odpowiedz