Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Razem z dziewczyną prowadzimy sklep z kolorowymi skarpetkami. Każdy model projektujemy oraz wykonujemy sami w rodzinnej firmie, więc produkt jest całkowicie polski :P.
Jako że jest to nasz pierwszy post mamy dla Was na dobry początek #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród plusujących wylosujemy przy użyciu #mirkorandom osobę, która otrzyma od nas box z trzema parami wybranych przez siebie skarpet.

Dodatkowo na naszej stronie zamieszczamy dla Was 10% rabat na hasło “wykop” ;)

Losowanie jutro o 21:00, zielonki biorą udział, ale tylko starsze niż ten wpis.

Jeśli macie jakieś pytania piszcie w komentarzu, pw lub na naszym fanpage'u FB
http://soxinthebox.pl/

#skarpety #skarpetki #dobrebopolskie #zadarmo
Sox-in-the-Box - Cześć Mirki i Mirabelki!
Razem z dziewczyną prowadzimy sklep z kolo...

źródło: comment_lmzBFZedXfjYDT6aWi1Lt840dwngp5Bw.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
@currywurst: Wszystko można zamówić! Jesteśmy chętni do takiej współpracy, jednak ilość zamówionych par jest odwrotnie proporcjonalna do końcowej ceny za parę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pudełko także może zostać spersonalizowane na Wasze życzenie :)
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: A czemu nie robicie skarpetek na kostkę/lekko za (po angielsku nazywają się chyba quarter, czyli 1/4)? W ogóle ciężko takie u nas kupić. Serio wszyscy chodzą w stopkach lub skarach na pół łydki?
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: Na 3 kupione pary wszystkie się skurczyły po praniu :( Ja moich już nie daję rady nosić, za małe są, a darzę je sentymentem bo w jednej parze do własnego ślubu w nich szedłem. Mój różowy na szczęście kupiła sobie trochę za duże i po praniu są ok. Na plus sposób zapakowania i ładne wzory.
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: zdaję sobie z tego sprawę, ale z 43 rozmiaru zrobiły się ok. 39. Jedno pranie dały rady. Z innym skarpetkami nie miałem tego problemu, a generalnie jestem fanem kolorowych skarpetek. w pewnym momencie w H&M mieli świetnie wzory i jakościowo były super, w ogóle się nie kurczyły, nie za mocne ściągacze. Wólczanka natomiast ma tragiczne skarpetki, raz kupiłem, bo były za pół ceny przy koszulach. Generalnie ciężko o fajne kolorowe,
  • Odpowiedz