Wpis z mikrobloga

Czy #pcmasterrace to jakaś grupa wsparcia dla ludzi z #!$%@? mózgowym? Regularnie pod postami z tagami #ps4 czy #xboxone np. gdy ktoś pyta o działanie Wiedźmina 3 na ww. konsolach to muszą pojawiać się odpowiedzi typu "kup PC" czy "hurr durr jak można grać na #consolepeasants, tylko PeCet". Naprawdę #!$%@? nie macie swojego tagu? Skoro jesteście takie mastrerrace to po kiego grzyba wypowiadacie się w dyskusjach dotyczących Plejaka czy XO? Taki macie ból dupy, że ktoś ma taki a nie inny sprzęt?
  • 22
@Gh0st: Raz zapytałem się czemu tak najeżdżają na posiadaczy #ps4 to dowiedziałem się, że jestem pedałem(bo mnie ktoś niby rucha), debilem(bo płace za multi) i że im spamuję tag Uncharted 4(nawet tej gry nie widziałem na oczy xD), było jeszcze parę kłamstw i oszczerstw m.in. podobno na ps4 są cziterzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Gh0st: ziom, wyluzuj. Sam nie mam ani tego, ani tego (laptok), bo nie mam czasu na gry. Ale dla moich pociech kupię pewnie konsolę na początek (jakieś podrasowane x360 z kinectem).
Tu jest wykop a nie elektroda, tutaj od #!$%@? są użytkownicy, a nie moderatorzy.
@gwynebleid: na upartego by napisał, jest przeglądarka na Xklocku, co prawda fatalna i niewygodna ale jest. Mógł też napisać z telefonu, tabletu a już niedługo pewnie będzie można to zrobić z lodówki i kuchenki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gh0st: kup pc a nie grasz na konsoli jak jakiś niepełnosprawny (bez urazy dla niepełnosprawnych).

@TakbirSrakbir: jak ktoś ma pieniądze to kupi dobrego PC nawet za te 10k zł a konsoli nie kupi żadnej bo na tym się po prostu nie da grać. Gdybyś kiedykolwiek zagrał w grę na PC w 60-120 fpsach na monitorze 120hz na wysokich detalach to nie byłbyś w stanie patrzeć na kinowe 20-30 fps na
@Gh0st: No nie bardzo w stół, gdyż odnosiłeś się do ludzi z PC, którzy nie mają konsoli. Ja posiadam także "piękną i cudowną" konsole, która jest dla mnie śmieciem. Także jestem "konsolowcem" i mam prawo się o niej wypowiadać i ją wyśmiewać.
@Gh0st: Stoje po obu stronach i widze ze to dziala w obie strony cumplu. Z jednej strony to moze #!$%@? ale z drugiej nudno by bylo i sterylnie jak na reddicie bez tych pyskowek i gownoburz.
@Gh0st: a ja mam #!$%@?, mam lapka, który służy mi do wszystkiego innego niż gry, czasem odpalę jakieś stare gierki, żeby powspominać (o ile mi zadziałają), a tak to PS3 i Fifa16 i elo i #!$%@?, bo nie wyobrażam sobie grać w fifę gdzie indziej niż na konsoli