Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak rakłem xD student prowadzi prezentację na temat feminizmu, no #!$%@?, temat jak temat. Na początku prezentacji zadaje pytanie do dziewczyn "ile z was jest feministkami?". Zaledwie kilka dziewczyn podnosi ręce, a wykładowczyni zaczyna buldupić "NO TO W TAKIM RAZIE RESZTA DZIEWCZYN DO DOMU SKORO UWAŻACIE ŻE MIEJSCE KOBIET JEST W KUCHNI" XDD
#rakcontent #truestory
  • 42
  • Odpowiedz
baba przerwała prezentację, skrytykowała ją

@WillyJamess: Wolność słowa na uczelni. Możesz mówić co myślisz, o ile wykładowca myśli podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@a__s: To pokazuje, że wszystkie państwowe stanowiska nadal mentalnie żyją w poprzedniej epoce. Niestety minie jeszcze trochę lat zanim to próchno wymrze. Oby jednak było to jak najszybciej.
  • Odpowiedz
@DarkSoul667: Tak sa, ale jak wiadomo sa traktowane po maczoszemu przez studentow i prowadzacych w stylu "po co mi to wiedziec jak jestem inzynierem". Do tego dochodzi ze program tych przedmiotow nazwijmy ich "pobocznych" jest narzucony od gory a powinnienen byc wyznaczony przez samego studenta. Jak sie interesuje historia to niech zrobi te 10 ectsow z historii itd.
Tez mialem przedmioty poza swoim wydzialem i dzieki Bogu byly to ciekawe przedmioty
  • Odpowiedz
@Noct: Ale ktoś może równie dobrze stwierdzić, że jemu nigdy w życiu całki się nie przydały, więc są głupie i bezużyteczne. Dokładnie tak samo jak z feminizmem.
  • Odpowiedz
@DarkSoul667 Masz rację! Od tej pory będąc na uczelni będę rozmawiał tylko o dywergencji pola potencjalnego i wpływu obciążenia poprzecznego na siłę krytyczną wyboczenia pręta. Nigdy nawet nie śmiem poruszyć tematu nie związanego z pracą uczelni, nie wspominając o porozmawianiu z ćwiczeniowcem o wyniku ostatniego meczu.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Ostatnio w RMF FM była mowa o jakimś aktorze co to mówi, że "kobiety są lepsze od mężczyzn" bo się zakochał w jakiejś tam, no i prezenterka skomentowała "prawdziwy feminista", szkoda że nazywanie jakiejś płci lepszą jest przeciwieństwem feminizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a__s:

@WillyJamess: Wolność słowa na uczelni. Możesz mówić co myślisz, o ile wykładowca myśli podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczególnie dotkliwe jest to w USA czy UK. Tam bardzo trudno się przebić z czymkolwiek bardziej konserwatywnym niż obecne progresywno-liberalne myślenie.

@WillyJamess: (CC @@a__s )

Zaledwie kilka dziewczyn podnosi ręce, a wykładowczyni zaczyna buldupić "NO TO W TAKIM RAZIE RESZTA DZIEWCZYN DO DOMU SKORO UWAŻACIE ŻE
  • Odpowiedz
baba przerwała prezentację, skrytykowała ją i powiedziała że nie mają pojęcia o feminizmie xD


@WillyJamess: meh, jakby uczelnia była porządna to by ich po zakończeniu prezentacj iw 5 minut zmiażdżyła merytorycznie. Ale jaka uczelnia, tacy wykładowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WillyJamess: tez w tym semestrze realizuje przedmot o feminizmie

co cieakawe prowadzaca nie daje mi punktow za poglady (wiadomo jakie) tylko za aktywnosc, zaangazowanie itp.
chociaz egzamin mam w przyszly czwartek i zobaczymy coz tego wyjdzie
  • Odpowiedz