Wpis z mikrobloga

@Oszczer: dobra. tak dodam tylko że na forum dalej trwa dyskusja na temat ile mam lat(chyba trafiłem na forum dla pedofili) oraz żebym se kupił jakiegoś za 1000zł lub prawdziwe szlugi. nawet się nie otarli o odpowiedź na pytanie.
@kasu: zasada (nie nasza, producentów) jest taka, że skoro rzucasz za pomocą elektronika zwykłe szlugi, to spokojnie stać Cię na wydatek 1-miesięcznej równowartości wypalanych papierosów. Generalnie poniżej progu wymienionego przez kol. Oszczera nie ma nic, co byłoby w stanie zadowolić w zasadzie kogokolwiek.
@Oszczer: @kasu: trawnikowe janki w formie jak widze. ;-) co do jednego majaa racje - skoro nie palisz zwyklych petow, to te, nie kumam po co Ci epapieros. chyba ze hobbystycznie, ale w takim wypadku musisz sie pogodzic z mysla, ze hobby i bajer kosztuja - za 15pln nie kupisz nawet przyzwoitego ogniwa do moda mechanicznego. najtanszy przywoity starter to ~70pln. najtanszy z ogolnodostepnych boxow to w tej chwili pewnie
@vgf_:
@krasnyyyy:
@znienackowy:
Był tu taki taki klient co przeprowadził badania nad EP (sam je przeprowadził na grupie znajomych) i uznał że są rakotwórcze bo jego kolega dostał raka slinianek tam mógłby temat założyć co to by się działo :-P trawnik by zapłonął żywym ogniem
chyba już usunęli temat. dostałem jeszcze wiadomość od fałszywego różowego paska, że miał takiego za 20zł i nie miał problemów.