Wpis z mikrobloga

Rownouprawnienie plci #!$%@? ich mac.
Ide do drogerii - krem do nawilzania twarzy dla kobiet Nivea - 2 funty. Krem Nivei dla mezczyzn - 6 funtow. EDT 100ml dla kobiet - spory wybor markowych juz od 20 funtow, dla facetow - od 30-35 funtow.
Teraz do sklepu firmowego Levi'sa po spodnie - meskie jeansy srednio 20 funtow drozsze niz kobiece. Ogolnie wszedzie ubrania meskie sa sporo drozsze od zenskich odpowiednikow.
Ale faceci maja latwiej w zyciu, bo dwa razy ciezej #!$%@? (i za to dostaja srednio 10% wyzsze zarobki)
#gorzkiezale #sex #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 35
@Dinth: wez sobie powtorz jewzcze raz "meski krem". Slyszales wsrod znajomych mezczyzn zeby ktos mowil kupilem sobie ostatnio meski krem? Jak masz sucha skore to kazdy krem da rade, nivea, e45 ...
@ZeszytWKratke: a już kit z bóldupieniem o ceny - prawda jest taka, że jedne rzeczy są droższe dla mężczyzn, inne dla kobiet, reguluje to raczej ekonomia a nie złośliwość właściciela marki. Ale jest coś co mnie osobiście irytuje z maszynkami do golenia. Są tylko maszynki męskie (projektowane do mordy, mniejsze powierzchnie twardsze włoski) i żeńskie (projektowane do cieńszych włosów w większych ilościach). Wiem, że wiele kobiet lubi męskie golarki (pewnie te
@Dinth: z kosmetykami jakoś mogę przeżyć, bo te 2-3 rodzaje w porównaniu z różowymi to tam kij. ale jak one potrafią se znaleźć spodnie za 40zł a facet na jeansy musi wydać zwykle 160zł to już mnie trafia. jasne, są promocje, ale na jakieś slim fity dla rurkowców - kto ma takie nogi w ogóle?
@ropppson: nie mówię o cenie. Mówię o tym, że męskich golarek do ciała (albo po prostu golarek do ciała) nie ma na rynku wcale. Ani jednej. Nic. Masz do wyboru tylko męską albo żeńską (zamiast do twarzy albo do ciała, a do tego to się przecież sprowadza).
@Flypho: niektórzy naprawdę tak wyglądają, jak patrzę na ręce/nogi niektórych ludzi to ciała pod włosami nie widać, serio widuję czasem takich na uczelni czy gdzieś xD

Nie no ale wiadomo że wszystko kwestia gustu, niemniej takie z góry skreślanie "dla mężczyzn akcesoriów do ogolenia czegokolwiek poza twarzą nie robimy bo nie" imo jest słabe, bo są tacy którzy lubią być ogoleni (chociaż pod pachami! serio nie uważasz, że kapiący pot z