Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy randomowi kierowcy z Sim Racing System jeżdżą czyściej niż Janusze z #acleague ( ͡° ʖ̯ ͡°). Godzinny wyścig GT3 w Spa, start z piątego pola, a ja zapomniałem o tym, że trzeba wbić bieg. W pierwszy zakręt wszedłem więc na 16 miejscu, ale rywalizację ukończyłem jako drugi. Wyścig bez żadnego kontaktu, mimo przebijania się przez całą stawkę. Manewrem z gifa wskoczyłem na podium, coś pięknego.
#januszesimracingu #simracing #assettocorsa
DrQ - To uczucie, gdy randomowi kierowcy z Sim Racing System jeżdżą czyściej niż Janu...
  • 14
@DrQ: jak jesteś dobry to żadnych radarów nie potrzebujesz, w prawdziwym samochodzie wyścigowym nie masz czasu na kręcenie głową i rozglądanie się, często wręcz nie masz takiej możliwości, czujesz gdzie jest drugie auto, drobne lusterka wystarczą, a w takich prototypach pokroju 918 czy TS to powodzenia z rozglądaniem się.
@zaorany_1: Przecież przecisnąć się przez te dwa auta nie dało się inaczej niż na wyczucie. Myślisz, że zamiast patrzeć na drogę patrzyłem na appkę? Radar przydaje się w sytuacjach, gdy wciskasz się w wolnym zakręcie na drugim biegu, czyli tak jak w sytuacji z gifa po wyprzedzeniu na szykanie. W takich sytuacjach normalne jest rozglądanie się na boki.