Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w wypadku (pewnie widzieliście info) zginęło dwóch moich dobrych cumpli, piłem z nimi piwo kilka godzin przed wypadkiem.
Trzeci zmarł w szpitalu, a czwarty w stanie krytycznym, albo już nie żyje - nie ma dokładnego info jeszcze. #!$%@?, powiedzcie jak tu człowiek ma normalnie funkcjonować na tym #!$%@? świecie bez alko czy dragow. #!$%@? panowie, trochę się załamalem dzisiaj.
BTW. Ciekawe ile osób jeszcze musi zginąć na Witosa żeby wkoncu coś z ta #!$%@? jezdnia w tym miejscu zrobili.

Tak, wiem #!$%@? tam zdrowo, nie usprawiedliwiam tego nawet. ;)
#lublin #narkotykizawszespoko #polskiedrogi
  • 27
piłem z nimi piwo kilka godzin przed wypadkiem.


wszyscy pili?

iekawe ile osób jeszcze musi zginąć na Witosa żeby wkoncu coś z ta #!$%@? jezdnia w tym miejscu zrobili.

Tak, wiem #!$%@? tam zdrowo, nie usprawiedliwiam tego nawet. ;)


@cocaine_animals: skoro #!$%@?ł, to czemu #!$%@? się do urzędników, że asfalt #!$%@?. Mógł nie #!$%@?ć, tylko dostosować prędkość do warunków.
@dobrywieczor: tam jak się jedzie od miasta w stronę Felicity, nawet przy 70-80km/h (czyli legalnie) to rzuca, że o ja #!$%@? przy zakręcie w lewo pod wiaduktem. Chyba, że w innym miejscu był wypadek. Tam to zdecydowanie zwalniam bo masakra. Żebyś mnie źle nie zrozumial, nikogo nie usprawiedliwam.
@Dudek89: Wiem, Sam nie raz tamtędy jechałem i wiem jakie są warunki. Prawy pas w stronę Felina jest przeorany przez tiry, lewy jako tako się nadaje. Oni akurat jechali w stronę centrum. Ja mowię o dostosowaniu prędkości do warunków. Skoro każdy wie, że tam są koleiny jak na polu minowym, to po co jechać te +/- 100km/h? 70-80 też przepisowo praktycznie, ale jeśli buja i czujesz, że samochód jedzie niepewnie, to
@cocaine_animals: Tak, jechałem. Nie bronię tutaj urzędników, że pozwolili na zaoranie tego odcinka drogi i nic z tym nie robią (choć przeczuwam, że po remoncie solidarności i krasnickiej coś z tym zrobią), ale ONI NIE DOSTOSOWALI PRĘDKOŚCI DO WARUNKÓW. To, że tam jest ograniczenie do 70, to nie znaczy, że mimo wszystko tyle trzeba jechać, bo czujesz, że zaraz samochód Ci przeleci na drugą stronę jak się dobrze wybije na jednej
@cocaine_animals: nic nie mam do Twoich kolegów, ale debile, którzy wsiadają za kółko po pijaku powinni siedzieć. Jeśli to prawda, że był pod wpływem, to wyświadczył tylko przysługę społeczeństwu. Dobrze, że nie zabił nikogo z pieszych po drodze