Wpis z mikrobloga

Używacie internetu LTE w laptopach? Mówię o ofertach z modemami przenośnymi (dom/ulica/gdziekolwiek muszę mieć internet). Zastanawiam się nad ofertą Plusa która za 39,99 oferuje pakiet 30GB ale za 10PLN dodatkowo można rozszerzyć to do pakietu nielimitowanego. Korzysta ktoś? Jak z prędkością? Może polecacie coś innego w rozsądnych kwotach (50 PLN/mies)?

#lte #internet #telekomunikacja #pytaniedoeksperta #plus #orange #tmobile #play
  • 8
Używacie internetu LTE w laptopach? Mówię o ofertach z modemami przenośnymi (dom/ulica/gdziekolwiek muszę mieć internet). Zastanawiam się nad ofertą Plusa która za 39,99 oferuje pakiet 30GB ale za 10PLN dodatkowo można rozszerzyć to do pakietu nielimitowanego. Korzysta ktoś? Jak z prędkością? Może polecacie coś innego w rozsądnych kwotach (50 PLN/mies)?


@tutirutu: może coś powiedzieć na temat tego jak sprawuje Ci się ten internet z plusa?
@mateusz-em-16: dziś jakoś wyjątkowo #!$%@? - ale to raczej wina laptopa i procesów lokalnych mulących procesor.

ogólnie nie widzę zastrzeżeń poza obsługa. czekałem ponad tydzień na dostęp (najpierw umowa, internet włączony dopiero gdy oni otrzymają dokumenty). Koniec końców mam i nie narzekam. Używam go tylko do pracy (nie streamuje z hbo za pośrednictwem plusa, nie gram online). Dziś rano zmierzyłem prędkość i wyszło na pierwszym lepszym tacie 18 mbs i 7
@tutirutu: nie mogę jakoś edytować - drobnych błędów musisz się domyślić :P
@mateusz-em-16:

Weź tez poprawkę na to ze jestem ich klientem od niecałego miesiąca. Czytałem jakieś fora z 2014 ze plus w #!$%@? ludzi zrobił z nielimitowanym internetem lte. nie wiem ostatecznie jak to się skończyło - pakiet 100 gb jednak daje poczucie bezpieczeństwa :P
@tutirutu: Dzięki, zaryzykowałem. Mam 14-dniowy okres próbny, zamierzam przez ten czas gwałcić łącze w celu przetestowania ich oferty "no limit" ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba, że są większymi cwaniakami niż mi się wydaję i w czasie trwania okresy próbnego żadne limity nie obowiązują.