Wpis z mikrobloga

#rower #merida #suport #pytanie

Cze,

Od nie dawna posiadam Meride Big Seven 300. Po kilku jazdach dosłownie nie wiecej niz 60 km zaczeły sie trzaski w suporcie. Dałem wiec rower na serwis ( gwarancyjny ) Gość stwierdził ze źle dokręcony był suport wiec okk. Dziś znowu to samo te same dźwięki słychać. Głownie dzieje sie to przy mocniejszym pedałowaniu.

Macie jakieś pomysły ? Bo wychodzi na to ze po raz kolejny rower na serwis trzeba bedzie zawieźć. \

Dzięki ;)
  • 5
  • Odpowiedz
@aazmath: To nie musi być wcale suport, takie objawy może dać też brud w podsiodłówce, coś z tylnym kołem, niedokręcone cokolwiek. U mnie likwidowanie trzasków i pykań polega zazwyczaj na rozkęceniu i skręceniu całego roweru od nowa.
  • Odpowiedz
@dran2 no właśnie siodełko sztyca itp dokręcałem i sprawdzone. Co do skrecania całego roweru to chętnie ale nie mam aż takiego skilla zeby samemu coś kombinować no i rower na gwarancji.

@Hardporecorn przesmarowane wszystko po tym jak wrócił z serwisu. Swoją drogą polecicie coś dobrego do smarowania elementów ruchomych? Ogólnie to środków cała masa jest z tego co widziałem ale chciałbym coś co nie zrujnuje mi budżetu a bedzie w miare dobre
  • Odpowiedz