Wpis z mikrobloga

@pr0rock: Opiszę mój problem.
Aktualnie mam Zenfona 5. Jeśli chodzi o wielkość jest on praktycznie identyczny jak note 3 pro. No może note 3 pro jest większy o 2mm.
Kiedyś sobie powiedziałem, że następnym razem kupie telefon mniejszy. Bo jednak czasem miałem problem, z obsługą Zenfona jedną ręką. Tutaj mamy przykład następujący. Redmi 3 pro jest mniejszy od Zenfona ale ma te 5 cali. Z drugiej strony Note jest taki sam jak zenfone a ma już 5,5 cali - super.
Z jednej strony, brać telefon mniejszy o gorszych parametrach, takim samym ekranie
Z drugiej, telefon taki sam wielkościowo, z większym ekranem i z lepszymi
  • Odpowiedz
@pr0rock: Nie wiem jak z procesorem ale patrząc na inne parametry to 3 pro ma lepsze: rozdzielczość ekranu, sporo baterię, hybryd dual a mi4c tylko 1 kartę sim i brak sd co przy 16gb pamięci wbudowanej może być problemem, no i czytnik lini papilarnych.
  • Odpowiedz
@Capital__D: Z tą rozdzielczością to źle coś popatrzyłeś. Mi4c - 1080x1920, Redmi 3 Pro - 720x1280. Piksele na cal kwadratowy 441 vs 294. Niebo a ziemia. Aparat tak samo mocno na korzyść Mi4c a 16 GB pamięci dla kogoś kto nie gra w gry nie jest raczej żadnym problemem.
  • Odpowiedz
Taki sam w megapikselach tylko, w Mi4c siedzi sensor Sony, do tego tryb nagrywania 720p@120fps i dwie diody led. A co do ppi to wystarczy włożyć obydwa smartfony w najprostszy cardboard i różnica będzie kolosalna.
  • Odpowiedz