Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@konrad_jandula_jest_niesamowity: Ja na to, że Cię #!$%@?ło.

1) Już tysiąc razy mówiono o pozytywnych skutkach masturbacji.
2) Edukacja seksualna i obeznanie młodego człowieka z życiem seksualnym człowieka ( w tym zachowaniami autoseksualnymi ) to rola rodzica, a mówienie, że ,,nie, złe i #!$%@?" kończy się conajwyżej tym, że ktoś potem ma całe życie kompleksy i problemy na tle seksualnym
@alex-fortune: Ja napisałem, że "nie, złe i #!$%@?" to w przypadku, gdy rodzic jest spójny, czyli sam nigdy się nie masturbował. Właśnie podkreśliłem, że najlepiej, aby to rodzice przedstawili temat obiektywnie i wyczerpująco dziecku jako pierwsi, a nie rówieśnicy, marketerzy, czy nauczyciele.

"Lepiej zatem dzieciakowi wytłumaczyć wszystko krok po kroku, a nie pozostawiać takie kwestie kolegom ze szkoły i marketerom wielkich korporacji, bo im Twoje dziecko potrzebne jest tylko dla własnych
@konrad_jandula_jest_niesamowity: Praktycznie od początku się to kupy nie trzyma...

Można powiedzieć, że dany osobnik ma intuicyjnie w zamiarach osiągnąć silny wyrzut dopaminy w ośrodku układu nerwowego (tzw. orgazm)


Orgazm to dużo więcej reakcji niż prosty wyrzut dopaminy.

dodatkowo pozbyć się części prolaktyny z organizmu (tzw. odstresowanie)


Orgazm mocno podbija poziom prolaktyny - to ona odpowiada za to, że nam się już nie chce po orgazmie. Zbija dopaminę która u mężczyzn podnosi
@Norwag93:

Zaznaczyłem na początku:

Można powiedzieć, że dany osobnik ma intuicyjnie w zamiarach


Czy z założenia jakiś facet chce osiągnąć coś więcej z masturbacji ponad zalanie siebie dopaminą? Napisałem, co motywuje większość systematycznie klepiących mężczyzn do popełniania tego aktu, ponieważ stanowi jego efekt w trakcie orgazmu, a nie co jest kompletnie wynikiem tego aktu. Ważne jest to w tym przypadku ze względu na to, że masturbacja zamiast zostać przedstawiona obiektywnie i
którzy już niemalże mieli brać ślub albo byli po ślubie i nawet mieli dzieci, aż nagle znienacka odkrywali w sobie geja


@konrad_jandula_jest_niesamowity: Tak nie jest. Takie osoby ukrywali przed innymi swoją orientację seksualną z wiadomej przyczyny (homofobia w społeczeństwie). Człowiek rodzi się z daną orientacją seksualną, jednak nadal wiele osób się do tego przyznaje, skąd wychodzą przypadki, kiedy 40 latek zostawia swoją żonę - ma dość życia w kłamstwie.
Dlatego Twój sposób myślenia, który jakoby nie pozwala na przestawienie mózgu z hetero na homo jest mi znany, ale wiele historii pokazuje co innego.


@konrad_jandula_jest_niesamowity: Dowody, najlepiej opracowania naukowe klepnięte przez jakieś autorytety naukowe.

To samo dotyczy się pozostałych wywodów. Jeśli chcesz cokolwiek udowadniać, to pamiętaj żeby wywalić z historii siebie. Próba N=1, gdzie tą jedynką jesteś Ty sam, to nie jest próba.

Wiem że jest wiele pozytywnych komentarzy dotyczących wstrzemięźliwości
@Norwag93: Ja wiem, mógłbym to zrobić, ale nie jest to moja specjalizacja, ani też nie poczuwam się do takiej roli, a co najważniejsze nikt mi za to nie zapłacić. Chciałem puścić jedynie tchnienie w tych, którzy go poszukują i zmusić do poszukiwania na własną rękę. Wskazałem gdzie szukać, analizować, zjadać wiedzę, ona jest - http://scholar.google.com

Choćby jeden taki się znalazł któremu pomogłem, to cieszę się niezmiernie. A w znacznie większym stopniu
@benetti: Odkryłem, że samo rozpoczęcie życia we wstrzemięźliwości to jedna sprawa, a druga to dieta, która musi być zbilansowana i dostosowana do moich potrzeb. Okazało się, że jestem wypłukany z magnezu, cynku, witamin z grupy B, mam o wiele za wysoki cholesterol (w wieku 16 lat, wypok bez tłuszczu). To było proste do odbudowy, choć i tak sporadycznie wpadałem w skrajności i od razu odczuwałem ten deficyt w psychice. Większa podatność
Masz zablokowane PM więc napiszę tutaj.
Ja dopiero miesiąc temu postanowilem zresetowac swoje życie, ale czytając Twoje wpisy widzę, że jestem na dobrej drodze. Przez wiele lat pakowanie w siebie alkoholu, papierosów, I niezbyt zdrowa dieta musiały zrobić swoje. W końcu powiedzialem dość. Odstawilem alko, nikotyne, no a do diety włączyłem sporo warzyw i owoców podczas gdy wcześniej prawie ich nie spożywałem, również dodaję sporo kurkumy z pieprzem( napisz jakie proporcje są
@benetti: Najlepiej skontaktuj się z dietetykiem w kwestii badań, bo on będzie w stanie Ci doradzić najlepiej zadając kilka pytań i skanując wzrokiem. Każdy organizm jest w innym stanie, co pomoże mi, niekoniecznie musi pomóc Tobie. Cholesterol szybko spadł po tym, jak zmniejszyłem ilość słodyczy, ograniczając je do formy przekąsek na weekend. Zacząłem robić jedzenie na głębokim oleju kokosowym. Trochę droga sprawa, ale plus taki, że można korzystać wiele razy, no
@konrad_jandula_jest_niesamowity: dzięki za cenne rady i wskazówki, niestety tego Multi Code już chyba nie produkują, przynajmniej tak mi powiedział farmaceuta w aptece, kupilem gold vit, sklad podobny choc nieco uboższy, zaczynam od dzisiaj i zobacze jakie beda efekty, na razie dzięki i pozdrawiam
@konrad_jandula_jest_niesamowity: tylko to już nie sa te - mezczyzni 45+, porównaam zaraz sklad i najwyżej zamowie. Szkoda, że nie mogę sprobować tych polecanych przez Ciebie skoro tak je zachwalasz ;). Mnie tylko zastanawia dlaczego w skladzie jest cynk i miedz, nawzajem utrudniają swoje wchłanianie, więc korzystniej by je bylo spożywać naprzemiennie.
@benetti: Aż tak tego nie analizowałem. Raz przez przypadek zakupiłem wersję dla kobiet 45+, to rozwolnienie i depresję miałem zagwarantowaną instant. Prawdopodobnie nadmiar żelaza. Podobnie w przypadku men 45+ i tej wersji bezpłciowej, z tym, że z samymi skutkami pozytywnymi dosłownie tego samego dnia po wzięciu.

Kończy mi się ostatnia paka tego MultiCode, też muszę się zacząć rozglądać za czymś nowym. Ogólnie jak coś jest dobre, to jest drogie, a jak