Wpis z mikrobloga

1. Wbij weekendowo do różowego.
2. Różowy narzeka, że nadal nie zamontowałeś rolet. Noo, czekają na mnie już ze dwa tygodnie.
3. Robi się kochanie! Pojedź więc do tate po wielką wiertarkę. Odwierty w żelbecie wymagają potężnego sprzętu. Do tego nakup najlepszej jakości wierteł no i śruby. Do tego momentu minęło już 12 godzin od wydania dyspozycji przez różowego.
4. Następnego dnia wbij do różowego jako rasowy majster z kuferkiem wypełnionym niezbędnymi narzędziami no i z naręczem browarków oczywiście.
5. Podczas gdy różowy sprząta mieszkanie, Ty przy odbezpieczonym browarku oglądaj filmy instruktażowe na Youtube "jak wiercić wiertarką"
6. Sprawdź wszystkie funkcje wiertarki jak udar i bez udaru. Oceń, że opcja udar będzie najbardziej korzystna.
7. Wszystko ładnie wymierz, tak by rolety nawet jednym stopniem nie odbiegały od poziomu. Zaznacz punkty wiercenia z dokładnością co do nanometra.
8. Przygotuj miejsce pracy w postaci koszyczków z papieru do łapania pyłu z odwiertów. Przygotuj sobie również podręczny stoliczek na browarek, tak niezbędny przy ciężkiej pracy. W ten sposób montują rolety profesjonaliści. Dla pewności obejrzyj jeszcze film na youtube "jak zamontować rolety na ścianie" no i zdejm koszulkę, żeby różowa napatrzyła się jak męsko wyglądasz wwiercając się w tę ścianę niczym w skałę
9. Następnie rozpocznij montaż samej konstrukcji rolet. Zakładasz zawiasy na rurę z materiałem.
10. A co to za śmieszny wihajster?
11. Chwilę zajęło Ci przetwarzanie zebranych informacji. Hmm.. rolety mini... hm..
12. Otwórz okno. Z cichym kliknięciem zamontuj roletę na framugę okna. Zrób to samo z drugą roletą. Wyjdź w ciszy na balkon ćmiąc papierosa.

#januszemajsterkowania #pracedomowe #truestory
  • 17
  • Odpowiedz
@Krachu: hah jakos od czwarttego punktu sie zaczalem zastanawiac na #!$%@? Ci wiertarka do rolet xD no ofence, moze takie istnieja, ja sie spotkalem tylko z takimi na "wihajster" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@onsok W domu rodzinnym mam wszystkie rolety przywiercone do ściany. Pierwszy raz spotkałem się z takim cudem techniki jak rolety na wichajster ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krachu: Mały protip-jeśli chcesz mniej naśmiecić przy wierceniu (a zwłaszcza w żelbecie, ktorego leci masa pyłu) zamiast używać karteczek samoprzylepnych poproś różowego by potrzymał pod wiertłem.....rurę od odkurzacza. Dużo wygodniejszy sposób, choć angażuje dwie osoby
  • Odpowiedz