Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, wpadłem na ciekawa opcje jeśli chodzi o użytkowanie wykopu. Ogólnie każdy może napisać notatka o was. Bardziej lub mniej definiuje ona nas wsród naszej wspólnej społeczności. A gdybyśmy mogli ja poznać?
Co byście powiedzieli na dodatek który pozwalałby przejrzeć to co inni zapisali w notce o Was samych? Dobrze by było, aby informacje były anonimowe, wiec autorzy by byli czyści, a wy moglibyście poznać zdanie innych o was.
Wołam naszych programistów oraz główno dowodzących.
@m__b @a__s @Moderacja @wykop #wykop #moderacjacontent i trochę #programowanie
  • 7
@Abovd: Trochę bez sensu, każdy o kimś ma inne zdanie + co w wypadku dublowania się notatek.

Wołam naszych programistów oraz główno dowodzących.


Dodatki były pisane przez zwykłych użytkowników, a nie przez administrację. No chyba że chcesz poczekać 5 lat to możesz na nich liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Abovd: W sumie ciekawy pomysl, tylko chyba nie za bardzo sa na to szanse... Ale moze jakis tag? W sensie np. chcesz wiedziec co ktos ma o Tobie zapisane, dajesz wpis pod tagiem, a potem np. przez jakis formularz zewnetrzny, albo mirkowyznania kazdy moze wpisac co ma w notce o Tobie. Minus taki, ze wiekszosc osob ktora ma notki na Twoj temat moze wpis po prostu ominac... Innego sposobu nie widze.