Wpis z mikrobloga

Muszę odesłać paczkę i tu pojawia się moje pytanie, odsyłał ktoś kiedyś? Jak im to wysłać najtaniej do chin żeby był tracking? Poczta Polska czy coś innego? Jak tak to przesyłka priorytetowa ze śledzeniem?
Może i głupie pytanie, ale pierwszy raz mam taką głupią sytuację i po prostu nie wiem jak to załatwić mądrze...
Kitajec uczula "Please DO NOT use UPS, DHL, TNT or any Express shipping as customs always hold parcel and charge taxes."
#banggood
  • 13
@Neneszo: ano, nie aktywowałem, dopiero teraz ją włączyłem, czyli po ptokach z tym. Zatem wysłać pocztą polską i czekać aż Chinol odeśle kasę? Jednocześnie prosił on, żeby kłamać w protokole wysyłki, że to np. zepsuty mp4 i niższą kwotę mu wpisać, bawić się w coś takiego czy bez owijania w bawełnę prawdziwą cenę telefonu i że to telefon?
@Neneszo: właśnie przeglądam te warunki i zastanawia mnie:

Kto może korzystać z Usługi zwrotu kosztów odesłania przedmiotu świadczonej przez firmę PayPal?

Użytkownik dokonał zakupu przedmiotu online i użył swojego konta PayPal jako wyłącznej formy płatności całej kwoty zakupu.


Czy to oznacza, że jeśli ktoś płacił kartą podpiętą pod PP, to zwrot nie przysługuje?