Wpis z mikrobloga

@thestructor: biorąc pod uwagę takie czynniki, jak trudność przejścia przez procedury adopcyjne (trzeba spełniać bardzo dużo dziwnych kryteriów, dom musi być przystosowany według wielu idiotycznych zasad których nikt normalnie nie spełnia przy własnym dziecku i wielkość domu musi być większa niż małe mieszkanie), a poza tym i to najważniejsze - nie każdy będzie w stanie pokochać cudze dziecko. jeśli ktoś chce mieć bardzo dziecko, to chce również zwykle je samemu urodzić,
  • Odpowiedz
@Kazmierz: Mirku moja siostra była w tej sytuacji. Dostała zgodę, sprawa o przyznanie praw w sądzie i nagle wszystko stanęło w miejscu. Siostra nie chce mówić o co chodzi... ale mam podejrzenie, że mama malca chciałaby 500+ Jak Ci się wszystko uda daj znać, ja trzymam kciuki za swoją siostrę z mężem. Potrzymam też za Ciebie P:3
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Za 90% decyzji o adopcji stoi jakaś rodzinna\osobista tragedia

@Jackal-SS: >

@kola1703: @notoriety: @b69: @Waleczny_ramol: @jack-lumberjack: @ronette: @chce_miec_psa: @Cebulator123: @qwertyu: @thestructor: @gwynebleid: @miknan: @Rinnaneth: @Elmuszka: @Vladimir_Kotkov: @luc_paw: @SScherzo: @Kuro_neko: @zly_dzien:

Udało się :) bardzo pozytywnie, przyjemnie, powiedzieliśmy wprost, że #trochesiecykam to były zdziwione babeczki czemu, że to oczywiste, że one
Kazmierz - @DalekiJones: Za 90% decyzji o adopcji stoi jakaś rodzinna\osobista traged...
  • Odpowiedz