Wpis z mikrobloga

koles sprzedaje szkodliwe kampanie pod pieniadz sorosowej fundacji ale umie wszystko zmontowac i udzwiekowic lepiej od goebbelsa wiec robi "dobry content". plawi sie w pieniadzach z agencji reklamowych ale z kolejnym kontraktem gra na emocjach sciemniajac na lewo i prawo by zrobic reklame zbierania pieniedzy... ...zbierajac pieniadze na jeszcze lepszy "dobry content" ktory rzekomo inaczej nie mial powstac.

musze przyznac ze jest mistrzem. to jest lepiej rozegrane niz przecietne raki ktore biora smsy za jakies grupy fb czy koszulki z kradzionym gownem. polska kopia patreon zadowolona z tego wszystkiego najbardziej.

japonia k---a. peter barakan to japonia a nie szlifowanie montazy miedzy zleceniami.

ja myslalem ze to bedzie tylko kolejny filmik o debilizmach a tu po jednym skajpaju szeregowego jutuba mozg totalnie r-------y. przez lewaka taktyka. koniec swiata. #dobranoc #polskiyoutube #brzydkiburak
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tony_soprano: Nie psuj mi wykopu, co? Myślałem, że tutaj są tylko KOD'owcy, ludzie szukający skandalu, oszust w dyskontach, a tymczasem udało Ci się zgarnąć 43 plusy, 3 lata przeglądania najbardziej rakowej strony w internecie psu w dupe xD
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: ale straciłem do ciebie szacunek, miałem cie za rozsądnego gościa z ciekawym contentem.
Jak ktoś chce zapłacić Gonciarzowi to niech płaci, moje 5zł ma, jak na dobre kilka lat oglądania go nie jest to dla mnie majatek [1 p--o miesiecznie, no kurde]
Chcesz to załóż też patronata, chętnie Ci przeleje hajs na amunicje, sprzęt czy coś, jeżeli będzie to służyło poprawie jakości contentu to jest za ( ͡°
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: Ale Burak się nie rzuca o to, że Gonciarz ma kasę, tylko o to, że wprost w niej tonie, a wciska widzom, że potrzebuje ich wpłat żeby się rozwijać. Oceniane jest jego postępowanie, a nie majętność.
  • Odpowiedz