Wpis z mikrobloga

koles sprzedaje szkodliwe kampanie pod pieniadz sorosowej fundacji ale umie wszystko zmontowac i udzwiekowic lepiej od goebbelsa wiec robi "dobry content". plawi sie w pieniadzach z agencji reklamowych ale z kolejnym kontraktem gra na emocjach sciemniajac na lewo i prawo by zrobic reklame zbierania pieniedzy... ...zbierajac pieniadze na jeszcze lepszy "dobry content" ktory rzekomo inaczej nie mial powstac.

musze przyznac ze jest mistrzem. to jest lepiej rozegrane niz przecietne raki ktore biora smsy za jakies grupy fb czy koszulki z kradzionym gownem. polska kopia patreon zadowolona z tego wszystkiego najbardziej.

japonia #!$%@?. peter barakan to japonia a nie szlifowanie montazy miedzy zleceniami.

ja myslalem ze to bedzie tylko kolejny filmik o debilizmach a tu po jednym skajpaju szeregowego jutuba mozg totalnie #!$%@?. przez lewaka taktyka. koniec swiata. #dobranoc #polskiyoutube #brzydkiburak
  • 43
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: jutub to jest byznes. Szanuje za techniki manipulacji stosujac je na starszej widowni. Reflinki na dzieciach lub inne donejty to nie wyczyn ale wmowic ludziom, ze robisz cos zajebistego i osiagasz cel, ktory sobie zaplanowales, to juz cos. To prawie jak z coachami, ktorzy mowia, ze mozesz wszystko ale zebys mogl sie przekonac, musisz kupic moja ksiazke- wtedy ci pokaze.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Trzeba się kryć i stosować stary poradnik internetowych e-terrorystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@Brocoli: z tym ze nawet kołcze nie potrafia tak pieknie wyruchac takich zasiegow przy tak niskim nakladzie czasu i srodkow

"bedzie 100.000 lajkow to wrzuce kolejny odcinek" edycja dorosla xd
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: no szkoda, że Twoje filmy na których strzelasz do dysków i innych gówien (i te uber zabawne komentarze o Michale Białkowie - fuckin comedy genius) nie są tak popularne jak świetnie zmontowane, ładne dla oka i ciekawe blogi Gonciarza ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: KG to przykład lewaka, który chyba sam nie wierzy w swoje lewactwo tylko wygłasza te poglądy aby utarta tożsamość mu się zgadzała.
Co do samych filmów z Japonii to montowane są super, IMO fajnie się to całkiem ogląda, nawet jak #!$%@? o niczym i nawet jak często kadry skupiają się na niczym.
Wytłumacz mi Buraku tak konkretnie proszę o co Ci chodzi z nim i tą jego składką? Bo nie
  • Odpowiedz