Wpis z mikrobloga

@shdw: ale moment odnoszę się tylko do ćwiczeń, są na prawdę fajne : )
Sama jednak zrezygnowałam po próbnym tygodniu, bo chyba kogoś popierdzieliło, że zapłacę 300 zł za to samo co mogę zrobić na siłowni + fitness za 150
@nyan_cat: bo w boxach płacisz głównie za przynależność do grupy i wzajemną motywacje. Niektórzy preferują to nad samotnymi wizytami na siłowni :)
@worldmaster:
Crossfit często jest promowany przez byłe gwiazdy fitness, z reguły te, które nie odniosły sukcesu. Dostają za to sporo hajsu.
Trenerem CF możesz zostać czasem nawet w 1 weekend, poprzez zdanie kursu internetowego.
W CF nie masz praktycznie żadnego sensownego ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej, a jest to dość spora (nie największa, ale jednak) grupa mięśni.
Co jakiś czas wychodzi na jaw, że jakaś osoba (która nawet nie wygląda, jakby
@lukasz27: a mnie śmieszy cała ta sytuacja z crossfitem na wykopie. Wyście się naoglądali jakichś filmów gdzie ludzie mega kaleczą technikę i uważacie, że to jest najgorsze i kontuzjogenne i w ogóle to biegaj po schodach wyjdzie na to samo xD

Crossfit pod względem udoskonalania swojej kondycji moim zdaniem jest jak najbardziej okej.

Pomijam Twoja reakcje OPie na to co powiedziała @nyan_cat o wycisku na crossie. Chyba nigdy nie wziąłeś udziału
@Fifeq3: u mnie na siłowni na drugim końcu sali widzę ludzi, którzy uprawiają crossfit, patrząc co oni tam robią łapie się za głowę i po prostu nie dowierzam, #!$%@? suchoklatesy z roku na rok wyglądające tak samo, zero progresu siłowego i wydolnościowego, nie mówiąc już o sylwetce
@lukasz27: To widocznie uczęszczasz na #!$%@?ą sale. #!$%@? crossfit to tylko inna nazwa i dodane parę innych ćwiczeń treningu obwodowego stosowanego w treningu hokeistów, piłkarzy, ręcznych, lekkoatletów, kolarzy czy zawodników sportów walki. Jakoś na mojej siłce nikt nie chce robić crossfitu na moich zasadach, jest ostry zajazd ale kondycha potem nieziemska tylko nikt z siłownianych atletów nie jest w stanie przejść do drugiej rundy..
@lukasz27: Ja mam kolegę co 2 lata na siłkę chodzi a po 3 miesiącach przebiłem jego osiągi mimo że wcześniej mało się ruszałem. Po prostu jak ktoś nawet nie stara się trzymać diety to po 10 latach nie będzie wyglądać na koksa.
@Kyuumeitai: no tak bo w ogóle nie ma bench pressa, pompek, pompek z obciazeniem i pompek na kółkach w crossficie. Naogladali się ludzie jakiś debili kaleczacych w internecie i ekstrapoluja to na całą dyscyplinę. Są dobre boxy i #!$%@?, tak samo jak są #!$%@? trenerzy personalnie na silowniach i dobrzy. Z resztą crossfit to nie jest przecież tak naprawdę nic nowego czy magicznego. Olympic lifting, powerlifting, kalistenika plus trening wytrzymalosciowy. Nie
@shdw: dlaczego samotnymi ? :P Ja znam większość ludzi z mojej siłowni i fitnessu (oczywiście chodzi o tych chodzących w podobnych godzinach). Motywujemy się nawzajem i jest fajnie. Natomiast płacenie 2 czasem i 3 razy tyle za to, że czuję się jak w kołchozie, gdzie mam nad sobą bat ...no trochę słabo : )
To jest idealna forma dla tych wszystkich korpo szczurów

Natomiast sama forma