Wpis z mikrobloga

APLIKACJE MOBILNE FAQ MAM NADZIEJĘ, ŻE POMOGŁEM

1. Nowa apka cały czas wywala mi ocenianie jej, CO ROBIĆ?!?!
Odp: Pobierz "Mój wykop"

2. Nowa apka jest taka c-------a, chcę starą ;//
Odp: Pobierz "Mój wykop"

3. ODDAJCIE STARĄ APKĘ
Odp: Pobierz "Mój wykop"

4. NA NOWEJ APCE GFY NIE DZIAŁA
Odp: Pobierz "Mój wykop"

5. Gdzie są hity?
Odp: Nie ma, pobierz "Mój wykop"

6. Jak dodać pierwszy komentarz do znaleziska?
Odp: Nie da się, pobierz "Mój wykop"

7. Nie ma mojego wykopu w sklepie WTF?
Odp: Usunęli, biauke nie miał nic wspólnego z tym, że wisiała n lat i akurat parę dni przed premierom nowej ją w------o, ale można pobrać stąd >>> O TUTAJ O KLIKNIJ O <<<

Dziękuję za uwagę, nie pytajcie już co robić, pozdrawiam.

#wykop #wykopandroid #mojwykopnaandroida
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6. Jak dodać pierwszy komentarz do znaleziska?

Odp: Nie da się, pobierz "Mój wykop"


@Nevertheless: myślałem, że jakiś z-----y jestem i nie potrafię... co oni kurde zrobili z tą apką...
  • Odpowiedz
@maciejkiner: haha ale pieprzenie. Kazda zmiana hejt? Stary - jak wypusciliscie totalny crap to nie ma sie co dziwic. Czy komus przyszlo do glowy zeby uzyc tej apki po stworzeniu? No nie mow, ze nie pomysleliscie ze jednak jest c-----a xD
  • Odpowiedz
@Nevertheless: Mój wykop jest do kitu bo się w 90% przypadków crashuje przy otwieraniu wpisów które mają 400+ komentarzy albo dużo plusów. Po prostu nie wyrabia.
Btw. Czy zostało to w końcu zaktualizowane?
  • Odpowiedz
@Nevertheless: Mi nowa apka by w zasadzie się podobała. Co do wykopaliska nie mam zdania, bo na telefonie nie zdarza mi byc przegrywem z glownej, ale na mirko zauważyłem sporego buga.
Problem na jaki się natknąłem, to ładowanie nowych wpisow a raczej brak ładowania czegokolwiek po pewnym czasie przeglądania gorących/tagów itp. Macie to Macieju zamiar naprawić czy s---------o sie na Amen? @maciejkiner

Mój wykop w moim odczuciu furrory nie
  • Odpowiedz
@The_ZoltArR: @Inguz: @pseudoanon: O crashowaniu to jest jak najbardziej prawda, ja rzadko siedze na telefonie więc też rzadko to widuję :P Nowa apka furorę pewnie będzie robiła, ale za bardzo dlugi czas, gdy maciej mysli że tylko ją hejtuję bo ma kija ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Crashowanie występuje nadal, swoja drogą @chore_kalafiory też mogłby posłuchać czasem ludzi, bo dają dobre rady
  • Odpowiedz
@Nevertheless: ale wiesz, jak to denerwuje, wchodzisz w link w odmętach mirko i nagle crash... I weź tu scrolluj od nowa, no szlag jasny trafia, krew nagła zalewa. Zazwyczaj w takich momentach podcieram dupę i wychodzę z łazienki :D
  • Odpowiedz
@Nevertheless: @Jendrej: @wysuszony: @pseudoanon: @mlg20: a) Wybrałeś iPhone
Wyciągasz telefon. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem opisywanym w gazetach.

b) Wybrałeś Windows Phone
Wyciągasz telefon. Odblokowując komę zauważasz swoją zajebistą tapetę na lockscreenie. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem
  • Odpowiedz
@Nevertheless mój wykop jak go testowałem to było to większe gunwo niż oficjalna apka. Wysypywalo się 10 razy dziennie, w porównaniu do oficjalnej która miała tylko problem z z gorącymi to była bieda. Nie wiem jak możecie to polecać ale nowa apka już wgle nie crashuje więc propsy dla @maciejkiner.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: mam jedno pytanie. Ludzie narzekają na tą waszą aplikację, jest zrobiona alternatywa. W sumie to chciałbym się dowiedzieć po co jest zrobiona aplikacja do strony internetowej która ma wersje sprawnie działającą na przeglądarkach w telefonach (mowa o wykop.pl/i tylko błagam nie zepsujcie jej bo tego co jest pod wykop.pl na telefonie się używać nie da) gdzie tak czy inaczej bez połączenia z siecią nic nie działa? Nie wystarczyłoby zrobić
  • Odpowiedz