Wpis z mikrobloga

APLIKACJE MOBILNE FAQ MAM NADZIEJĘ, ŻE POMOGŁEM

1. Nowa apka cały czas wywala mi ocenianie jej, CO ROBIĆ?!?!
Odp: Pobierz "Mój wykop"

2. Nowa apka jest taka c-------a, chcę starą ;//
Odp: Pobierz "Mój wykop"

3. ODDAJCIE STARĄ APKĘ
Odp: Pobierz "Mój wykop"

4. NA NOWEJ APCE GFY NIE DZIAŁA
Odp: Pobierz "Mój wykop"

5. Gdzie są hity?
Odp: Nie ma, pobierz "Mój wykop"

6. Jak dodać pierwszy komentarz do znaleziska?
Odp: Nie da się, pobierz "Mój wykop"

7. Nie ma mojego wykopu w sklepie WTF?
Odp: Usunęli, biauke nie miał nic wspólnego z tym, że wisiała n lat i akurat parę dni przed premierom nowej ją w------o, ale można pobrać stąd >>> O TUTAJ O KLIKNIJ O <<<

Dziękuję za uwagę, nie pytajcie już co robić, pozdrawiam.

#wykop #wykopandroid #mojwykopnaandroida
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nevertheless: po tym jak zainstalowała mi się ta nowa aplikacja byłem tak w-------y że ściągnąłem ten Mój Wykop. Mimo najlepszych chęci po dwóch dniach stwierdziłem że to jest jakaś p--------a męczarnia i lepsza już ta nowa apka. Po kolejnych dwóch dzięki pomocy dobrych Mirków udało się wrócić do starej dobrej aplikacji. Przyznaję się że nie doceniałem jej dopóki jej nie straciłem. Nie wiem co wy tam w tym Moim Wykopie
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Pewnie tego nawet nie przeczytasz, ale czuję się zobowiązany, żeby to napisać - może to coś da.

Jesteś niesamowicie bezczelnym człowiekiem. Piszesz o hejcie, niekonstruktywnej krytyce itd. Oczywiście - w necie masa takich zachowań i nie mają one żadnego sensu. Natomiast według wszelkiej obiektywnej miary nowa aplikacja wykopu to BUBEL.

Nie rozumiem, jakim chamem trzeba być, żeby wypuścić z pompą aplikację mobilną, w której nie działają PODSTAWOWE
  • Odpowiedz
@ripp1337: Nie pisz nic o bezczelności tego człowieka, miałem okazję z nim popisać ma pw jak i w kanale "testerów" i nigdy więcej. Arogancja, wywyzszanie się pełną parą, ale nie chce mi się niczego wrzucać chociaż wszystko mam zapisane, wszystkie rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Testerzy" byli, ba nawet są. Są teoretycznie bo praktycznie to inaczej wygląda. Są to zwykli użytkownicy tacy jak ty czy ja
  • Odpowiedz
@ripp1337:

Brak możliwości wyłączenia powiadomień (z poziomu strony WWW nie da się tego zrobić)

powiadomienia można wyłączyć na poziomie ustawień aplikacji w systemie, w wielu miejscach podszedłem do tematu tak, że jeśli coś można zrobic w systemie to po co to dublować. Ale widać, nie wszyscy użytkownicy tak dobrze znają androida, więc switch do powiadomień pewnie wróci do appki

brak możliwości dodania pierwszego komentarza
  • Odpowiedz
powiadomienia można wyłączyć na poziomie ustawień aplikacji w systemie, w wielu miejscach podszedłem do tematu tak, że jeśli coś można zrobic w systemie to po co to dublować.


@maciejkiner: No tak, po co ludziom spłuczki w kiblach skoro można iść do studni za domem i przynieść wiadro z wodą. Bez sensu powielać funkcjonalność xD
  • Odpowiedz