Wpis z mikrobloga

#rozdajo #dziendziecka z racji dzisiejszego swieta rozdam 1 pizze i 1 gre na steam. Pizza do 40 pln, gra do 15 eur. Pozdrawiam Was dzieciaki! Napisz w komentarzu dlaczego Ty masz dostac prezent, moze jestes unikalnym dzieckiem ?;) do godziny 20:00 wybiore szczesliwcow.
  • 182
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gregu-: Mianowicie moja historia rozpoczyna się mniej-więcej rok temu, kiedy to młody, głupi dzieciak znalazł sobie 3 lata starszą, bardzo ładną, seksowną, uroczą i mądrą dziewczynę. Loszka pomogła mi znaleźć sens życia, ale również zwróciła uwagę (no nie dosłownie no) na to, jakie moje życie żałosne dotychczas było. A więc jak na dobrego chłopaczka przystało przestałem spędzać całe dnie przed komputerem i jedzeniem fast foodów a zacząłem spędzać na loszce i
sugitard - @gregu-: Mianowicie moja historia rozpoczyna się mniej-więcej rok temu, ki...

źródło: comment_TwZqHo1ZoUQ74xCnZTgntHFQ2AyqsMQc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gregu- : Jest środa, a ja już 2 razy mocno uderzyłem się w głowę... rozcięcie oraz 2 mocne sińce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przydałoby się coś na pocieszenie
  • Odpowiedz
@gregu-: powinienem dostać pizzę i grę, ponieważ jestem czarną lesbijką i nie możesz pozwolić żebym nie wygrał bo by mnie to dyskryminowało, stary #!$%@?
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gregu-: chciałbym dostać prezent, bo mam też dzisiaj urodziny i odkąd pamiętam dostawałem 1 prezent na dzień dziecka i urodziny, a w tym roku nie dostanę nic (,)
  • Odpowiedz