Wpis z mikrobloga

#rozdajo #dziendziecka z racji dzisiejszego swieta rozdam 1 pizze i 1 gre na steam. Pizza do 40 pln, gra do 15 eur. Pozdrawiam Was dzieciaki! Napisz w komentarzu dlaczego Ty masz dostac prezent, moze jestes unikalnym dzieckiem ?;) do godziny 20:00 wybiore szczesliwcow.
  • 182
  • Odpowiedz
  • 1
@gregu-: Jak dostanę grę, to zrobię licytację charytatywną dla dziewczyny z głównej co walczy z rakiem trzustki. A pitce bym wrzucił do silnika Airbusa bo jest niezdrowa :> #pdk
  • Odpowiedz
@gregu-: Powinienem wygrać pizzę, bo pizza ma ser, a ser jest z mleka, a mleko jest od krowy, a krowa je trawę, a trawa jest zielona, a ja jednak bym wolał grę;/
  • Odpowiedz
@gregu- 22 lata na karku więc nie uważam się jeszcze za starego ale zdecydowanie czuję upływ czasu. Czasami rozmyślam ile już mineło od matury i co ja właściwie zrobiłem przez ten czas.
  • Odpowiedz
Pierd... nie będę pisał żadnego syfu żeby się zbłaźnić i dostać grę za 15 euro albo pizze której i tak nie dostane bo mieszkam w Krk a wszystkie wykopki mieszkają w Warszawie ...
  • Odpowiedz
@gregu-: Siedzenie w piwnicy jest bardzo cieżkim zajęciem. Przez moje długie lata pracy w tym zawodzie zdążyłem wykształcić umiejętności niezbędne do przetrwania w ciężkim i ciemnym środowisku. Moja skóra stała się całkiem blada a moje źrenice straciły umiejętność zwężania się. Opanowałem również umiejętność szczania do butelki ale jedno mi nie wyszło. Nie potrafię przeżyć bez jedzenia a jak wiadomo wyjście z domu dla istoty piwnicznej nie jest łatwym zadaniem. Dlatego proszę
  • Odpowiedz