Wpis z mikrobloga

#rozdajo #dziendziecka z racji dzisiejszego swieta rozdam 1 pizze i 1 gre na steam. Pizza do 40 pln, gra do 15 eur. Pozdrawiam Was dzieciaki! Napisz w komentarzu dlaczego Ty masz dostac prezent, moze jestes unikalnym dzieckiem ?;) do godziny 20:00 wybiore szczesliwcow.
  • 182
  • Odpowiedz
@gregu-: ŚW. Mikołaju Pff... Drogi gregu. Chciałbym dostać pizze bo jestem wygłodniałym homo sapiensem (a może homo erectusem?), który przez ostatni tydzień wpieprzał tylko zupki chińskie, a i nie zawsze był czajnik z gorącą wodą ( ͡º ͜ʖ͡º) Także ten, no ten tego, pozdrawiam i czekam na pizzermana. ( ͡ ͜ʖ ͡) A jeśli chodzi o grę? To jeśliby mógłbym wybrać
  • Odpowiedz
@gregu-: ponieważ dziewczyna mnie rzuciła () którą mocno kochałem i wydawało mi sie ze to ta jedyna nie mogę jeść przez nią wiecej chętnie pogram w jakaś gierkę na steamie żeby o niej zapomnieć
  • Odpowiedz
@gregu-: Pizza by mi się przydała, bo czekam na przelew i obecnie mam niecałe 10zł na koncie najprawdopodobniej do piątku. Zamiast suchego ryżu zjadłbym coś lepszego, a grę możesz dać komuś innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gregu-: dawno nie jadłem dobrej pitcy. A najlepsza pitca, to taka, za która nie musisz płacić cebulionow, wiec ta od Ciebie byłaby automatycznie najlepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gregu-: Chciałbym dostać prezent na steam, bo wtedy dałbym prezent mojej dziewczynie, która zrobiłaby mi loda z wdzięczności, a nie, jak zwykle, bez okazji
Za pizze też zrobi loda
  • Odpowiedz
@gregu-: > Napisz w komentarzu dlaczego Ty masz dostac prezent,

Zamiast zrobić konkurs taki jak każdy czyli na plusy to zrobiłeś taki w którym dzieciaki mają się przed tobą łaszczyć. Leczymy kompleksy co? :)
  • Odpowiedz