Wpis z mikrobloga

#rozdajo #dziendziecka z racji dzisiejszego swieta rozdam 1 pizze i 1 gre na steam. Pizza do 40 pln, gra do 15 eur. Pozdrawiam Was dzieciaki! Napisz w komentarzu dlaczego Ty masz dostac prezent, moze jestes unikalnym dzieckiem ?;) do godziny 20:00 wybiore szczesliwcow.
  • 182
  • Odpowiedz
Bardzo chciałbym dostać pizzę, ponieważ moja mama je kocha i chciałbym z nią się podzielić a samemu nie mogę kupić bo nie mam pieniążków. Grę też bym chciał bo akurat jakbym jadł razem z moją mama pizzę to grałbym też w grę.
  • Odpowiedz
@gregu-: Chciałbym wygrać pizze, bo mame przed wyjazdem na studia zrobiła mi kotlety których nie lubie, a lubi mój brat, pomyliła mnie z bratem : / jem z niesmakiem wiec miło bedzie zjeść coś co lubie
  • Odpowiedz
  • 0
@gregu-: Powinienem dostać pizze, bo jestem no nejmem. Jak wygra no nejm to reszta pazernej "elity " tej strony będzie mieć ból dupy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@gregu- Każdy przejaw unikalności jako dziecko byłby w zasadzie przechwalaniem się. Dlatego napiszę tylko, że mam dziś dodatkowo imieniny i jedyne co dostałem to kolokwium i prezentacja :P

P.S. Unikalna może być sympatia do kraju, w którym mieszkasz (pic rel).

P.P.S. Niestety nie mam pod ręką żadnego wombata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jkbck - @gregu- Każdy przejaw unikalności jako dziecko byłby w zasadzie przechwalanie...

źródło: comment_zujWF3Iv8I39nc6Qpe3mFNJbhrg1HOdp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz