Wpis z mikrobloga

No, no... Doctor Brew skończyły się pomysły na amerykańskie single hopy i chcą podbijać świat nowym piwem!

Perfect Lager - 11,5Blg, 4,8% Alko, IBU 29 (Magnum na goryczkę xD #bojowkamarynki). Niestety największą wadą będzie cena - Doctorzy mówią o 6zł, więc spodziewam się w mniejszych sklepikach nawet 8zł, więc za tą cenę lipa. Kiedy w końcu jakiś browar rzemieślniczy zrobi lagera za 4zł?

PS. Coś cicho o konkursie na piwowara ( ͡º ͜ʖ͡º)

#craftbeer #browarhipster #doctorbrewcwel @kontra
Peter_Mountain - No, no... Doctor Brew skończyły się pomysły na amerykańskie single h...

źródło: comment_CAZclOweaACcHSNsZ72fyuQP35NUoiaR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: już pisałem, no ale dla przyzwoitości się powtórzę :P

Nie ma się co śmiać, bo lagery spoko sprawa Tak jak wspomniałeś, fajnie jakby to było na polskich chmielach, ale i tak lepsze to niż kolejny single hop.


Pinta od lat ma Pierwszą Pomoc, która ma niższy ekstrakt, a jest droższa. I jakoś nikt się nie śmieje ;)
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: Ta etykieta obowiązuje od dobrych kilku mcy i nastąpiło to po zawirowaniach Olimp/Wąsosz. Mimo niskiego deklarowane ibu to piwko ma naprawdę fajną goryczkę. Nie narzekam, piwko jest dobrze dostępne, może musisz zagadać z dilerem by zaczął zamawiać
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: Kormoran Warmińskie Rewolucje mi najbardziej przypasił i 4,19zł to nie tak źle ;)
Za Olbrachtem nie przepadam. A Marynki naprawdę długo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć (3 sklepy specjalistyczne). Zawiercia to nawet na oczy nie widziałem nigdy.
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: próbowałeś piwa z browaru Krakonoš? Moim zdaniem robią genialnego i bardzo solidnego lagera. 12 i 10 są naprawdę doskonałe - bez wad, świetna goryczka, aromat - naprawdę dają radę. Z polskich to na pewno Kormoran tak jak piszesz ale też Wąsosz 12 niefiltrowany lager - świetne piwo tylko ostatni coś go nie widzę na półkach, pojawiły się za to jakieś wersje smakowe:/
  • Odpowiedz
robią single hopy - źle, robią inne rzeczy - źle. To czego chcecie? Weźcie się zdecydujcie. A perfect lagera znalazłem za 5 zł, więc nie jest tak źle :p
  • Odpowiedz