Wpis z mikrobloga

Chinczyka pogielo, zgubil się mój Ulephone Paris, kupiony w urodzinowej loterii, 65 dni temu. Napisałem żeby wysłali ponownie, a oni że nie wykupiłem ubezpieczenia i mam im wysłać 20usd to wyślą znów, albo mogą mi zwrócić tylko 20usd bo jestem value client :D Myślą że frajera trafili, najgorsze jest to że ten ulephone paris kosztował mnie 69 USD, plus wykorzystałem pkt za recenzję -20usd jakoś. Więc stracę punkty pewnie i dobry telefon za dobrą cenę, najgorsze jest to że RN 3 PRO kupiłem też 35 dni temu, z wykorzystanymi pkt za 40usd i też do tej pory nie dotarł. Generalnie ostatnich 15 paczek nierejestrowanych, może 3 dotarły, ktoś na sortowni czy gdzieś upatrzył sobie mnie i wszystko kradnie, wcześniej moze 15% ginęło, dodam że telefon wysyłane Belgiumem, a reszta nierejestrowanych to ruską, chinska i SGLBZ, więc to raczej nie wina operatarów.
#gearbest
  • 8
  • Odpowiedz
@leszek_SK: @Dezynwoltura: Oni juz nie raz cos mi wysylali drugi raz, tym XFL polowa paczek znikała ale to drobnica była, dziwny fakt bo z 20paczek wyslana belgianem doszla bez problemu, ale od ostatnich 2 miesiecy co kupuje to ginie, czy to Ali czy Gearbest. Gearbest generalnie zawsze na poczatku ze nie nie pisał, tylko że wystarczyło pogrozenie i wysmianie to juz szli na reke. Zobaczymy co teraz bedzie.
  • Odpowiedz
UPDATE

Chinczyk krecil nosem, znizyl cene do 15$ potem ze moglem doplacic 2 do trackingu. Teraz wyslal, ze wysle paczke, w miedzyczasie wyslal paypalem invoice 15usd do oplacenia :D
  • Odpowiedz