Wpis z mikrobloga

No dobra, mój wybór jest trochę dziwny bo swoimi wyborami wymusiliście na mnie wybranie rezerwowego w 5 rundzie, ryzykuje bo zakładam, że mojego SF nie wybierzecie do mojego następnego picku. No w końcu to jest zabawa.

Więc, żeby nie przedłużać, leci do mnie Manu Ginobili, potrzebuje niezwykle pewnego gracza który w smallballu ostatecznie będzie mógł wystąpić na SF, przypominam, że gdy Manu kilka lat temu był jednym z bardziej (najbardziej?) atletycznych graczy w lidze o jaśniejszym kolorze skóry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewny rzut za 3, bardzo dobre umiejętności jeśli chodzi o grę zespołową, możliwość kończenia akcji na wiele sposobów, no i co ważne nie pokaleczy mi bardzo obrony, nigdy wybitnym obrońcą nie był, ale też nie jest zawodnikiem który będzie stanowił straszną dziurę. Bardzo inteligentny zawodnik, jeden z najlepszych rezerwowych w historii ligi, zresztą co ja będę pisał każdy go zna.


1. Vojtazzz - Michael Jordan, Moses Malone, Dennis Rodman, Chauncey Billups, Chris Mullin
2. AveNergal - LeBron James, Gary Payton, Patrick Ewing, Klay Thompson, Robert Horry
3. piotr-zbies - Kareem Abdul-Jabbar, Kevin Durant, Russell Westbrook, Vince Carter, Paul Pierce
4. jnk21 - Magic Johnson, Julius Erving, Ray Allen, Pau Gasol, Dwight Howard
5. ktostujestdieselem - Larry Bird, Oscar Robertson, Dikembe Mutombo, Bobby Jones, Bruce Bowen
6. parooow - Hakeem Olajuwon, David Robinson, Isiah Thomas, Joe Dumars, Manu Ginobili
7. @gibpotatoe - Kobe Bryant, Bill Russell, Clyde Drexler, Steve Nash
8. kosteq64 - Wilt Chamberlain, Kevin McHale, Chris Paul, Tracy McGrady
9. appylan - Tim Duncan, Stephen Curry, Jerry West, Charles Barkley
10. zojmers - Shaquille O'Neal, Dirk Novitzki, Jason Kidd, Dwyane Wade
11. burbonek7 - Kevin Garnett, Scottie Pippen, Allen Iverson, Alonzo Mourning
12. miroslaw_suchoklates - John Stockton, Karl Malone, Ben Wallace, Reggie Miller

#mirkodraftnba
źródło: comment_Ubxfr0FtHXVY9O8jtNYdjcyImX8NPEAc.jpg
  • 10