Wpis z mikrobloga

@Qontrol: nie za bardzo rozumiem. przywołałeś ilośc sezonów na dowód na zajebistośc serialu = to ja Ci pokazałem że Moda ma znacznie więcej odcinków, więc i widzów musi mieć dużo.
Ergo: czy ilośc odcinków/sezonów to dowód na jakość serialu?
  • Odpowiedz
@Vitane: heheh mam wrazenie ze wiekszosc wypowiadajacych sie w watku, jak friends lecieli w pasmie niekodowanym na canal+, walila w pieluche, albo nawet i w planach ich jeszcze nie bylo.
Zaraz beda pytania, a co to bylo pasmo niekodowane i jak dalo rady canal+ ze zwyklej anteny naziemnej ogladac ( )
  • Odpowiedz
@Qontrol: Moda na sukces wystartowala w 1987. Prawie 30 lat. Czego jeszcze nie rozumiesz?
Skoro tak dlugo producenci to ciagna, to znacxy ze sie oplaca bo maja ogromna ilosc widzow w usa i na swiecie. To proste, juz rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Qontrol: Nie obchodzi mnie Polska. Skoro producenci ciagna "Mode..." to znaczy ze ma rzesze widzow na calym swiecie.
To ty przywolales ilosc sezonow Friendsow jako niby dowod na jakos serialu... No to ja ci pokazalem na podstawie "Mody" ze taki wyznacznik to gowno wyznacznik i ze jesli chcesz szukac atrybutow Friendsow to musisz ich szukac gdzie indziej. Prosciej sie nie da.
  • Odpowiedz