Wpis z mikrobloga

#kubicaogarniazycie #prokrastynacja

Dzień 12

Nauka ✓
Siłownia + dieta ✓/X
#nofapchallenge ✓ 2 dzień

Rano siłownia, musiałem jechać busem bo skończył się przegląd w aucie, wyszedłem o 9.45, busa miałem dopiero o 11 :/ zrobiłem sobie miły spacer od stadionu wisły pod uek w sumie wyszło ponad 5 km. Potem już tylko nauka, sporo na wykopie dziś przesiedziałem, trochę teraz pograłem. Zastanawiam się żeby namówić ojca na kupno radia do auta za 1000 zł w sumie tylko po to żeby móc sobie puszczać własną muzykę z pendrive, co prawda będzie miał gps i milion innych pierdół no zobaczymy może dołożę się połowę, a ojciec da połowę. Dziwnie się dziś czułem, chyba już się pogodziłem z utratą byłej choć pustka pozostaje w sercu. Nienawidzę siebie za to że nie umiem wyciągać wniosków póki jest jeszcze czas, tylko życie musi mnie przetyrać po dnie, abym czegoś się nauczył/zrozumiał. Myślałem żeby może wyciągnąć gitarę i znów coś spróbować pograć, już chyba nie grałem z 6 lat, ale jak pomyślę że zaraz ojciec przyjdzie i zacznie się ze mnie nabijać to mi się odechciewa. Jeszcze ta #!$%@? mucha lata mi po pokoju, muszę na chwilę zostać łowcą i #!$%@?ć to bo mi nie da spokoju w nocy. Dziś średnio dotrzymałem diety bo koniec miesiąca i zakupy dopiero będą jutro zrobione.

Nauka 8h
wykop 4h - dużo za dużo
facebook 1h
  • 1