Wpis z mikrobloga

Uważam, że osoba, która zadzwoniła na policję w sprawie "wykopowego zamachu terrorystycznego" jest imbecylem i nie mam pojęcia, dlaczego tak wiele osób jej przyklaskuje. Ta cała akcja to piękne podsumowanie demokracji i linczu mas.

Jeśli ktoś faktycznie uważał, że facet na serio jest terrorystą, to winno się mu odebrać możliwość głosowania, czy ubieganie się o jakąś znaczącą posadę. Jakiś wpis w papierach, co by przyszły pracodawca wiedział na co się pisze.

Fakt, faktem - żart był słaby, ale reakcja gawiedzi mnie zniszczyła. Ludzie tutaj zdają się za dużo przebywać z Gruszką.

Już kuźwa strach w ogóle coś konkretnego napisać na mirko, bo zaraz pojawi się jakiś pajac, co zadzwoni na policję, lub kuźwa do jakiejś gazety. Właśnie dlatego, tak ważna jest anonimowość w necie.

Wyobraźcie sobie, że na własnej działce ścinacie drzewo, które wam przeszkadza/zagraża. Piszesz na mirko, że robota zrobiona i w ogóle fajnie, że w końcu się pozbyłeś tego problemu. Po czym jakiś debil się o tym dowiaduje i #!$%@? wzywa milicję, a ty płacisz 5k kary, bo nie chciałeś dać łapówki jakiemuś urzędasowi, by wyciąć zasrane drzewo na twojej posesji.

O ile tę akcję z kolesiem w bmw, co jakiegoś mirka straszył, czy złodzieja namiotu #pdk jeszcze rozumiem, to ta akcja mnie #!$%@?ła.

Chłopak chciał pośmieszkować, żart był do dupy, no ale nie zawsze się wygrywa. Wcale mu się jednak nie dziwię, że się takiej #!$%@? reakcji nie spodziewał. Później wbijasz na jakieś wykoppiwo czy wykopparty i #!$%@? wie z kim masz do czynienia, więc morda na kłódkę i bawisz się niczym #!$%@? dyplomata, bo cholera wie, czy na drugi dzień nie obudzi się pukanie milicji zamiast budzika. Jak ktoś ma nudne życie, to niech sobie znajdzie zajęcie, a nie żyje życiem innych ludzi. Kuźwa, całe gorące były #!$%@? bohaterską obrona samolotu, przed terrorystą-stulejarzem z wykopu. Ręce opadają.

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #aferasamolotowa

Rzadko strzępie ryja na mirko, ale zainwestowałem te pięć minut mojego życia, byście się opanowali, bo numery tego typu zdarzają się coraz częściej i widzę nader niezdrową tendencję do wychwalania osób, których głównym zajęciem jest piwniczenie i składanie donosów. Zapiszcie się do ''milicji obywatelskiej'' jak tych dwóch stulejarzy o których kiedyś zrobiono reportaż. Na policję się dzwoni, gdy nie ma innego wyboru. To nie jest zabawka do heheszkowania, #!$%@?.
Pobierz shadowsof2 - Uważam, że osoba, która zadzwoniła na policję w sprawie "wykopowego zama...
źródło: comment_URzkCQSHNHJuUyOcYRxFj1qnWKrc1wUI.gif
  • 55
@shadowsof2: a po drugie pęd po atencję robi się powoli niesmaczny i niebezpieczny, pół biedy robienie nagich fotek i wrzucenie do neta, bo krzywdę to robi taka osoba tylko sobie, kwestia czasu aż faktycznie komuś odbije i dla paru chwil sławy #!$%@?
Chłopak chciał pośmieszkować, żart był do dupy, no ale nie zawsze się wygrywa.


@shadowsof2: No zajebiście śmieszne, hehe wrzuciłem matalową rurkę do silnika samolotu pasażerskiego, ciekawe czy jebnie XD
Równie czadowy żart jak te o podłożeniu bomby.
It's just a prank bro.

Ciekawe czy tam samo byś pisał gdyby pracował on przy samolocie którym leciałeś/będziesz leciał

A Ty masz jeszcze pretensje do tego, że ludzie widząc wpis tego #!$%@? zadzwonili na
@shadowsof2:

Uważam, że osoba, która zadzwoniła na policję w sprawie "wykopowego zamachu terrorystycznego" jest imbecylem i nie mam pojęcia, dlaczego tak wiele osób jej przyklaskuje.


No tak bo jak ktoś powiadomił odpowiednie służby obawiając się, że może dojść do tragedii to jest imbecylem...
Rozumiem, że jakby ktoś serio coś takiego zrobił, a samolot by się rozbił podczas startu, to byłoby wszystko spoko bo wolny rynek i każdy może sobie wsadzać pręty
Wyobraźcie sobie, że na własnej działce ścinacie drzewo, które wam przeszkadza/zagraża. Piszesz na mirko, że robota zrobiona i w ogóle fajnie, że w końcu się pozbyłeś tego problemu. Po czym jakiś debil się o tym dowiaduje i #!$%@? wzywa milicję, a ty płacisz 5k kary, bo nie chciałeś dać łapówki jakiemuś urzędasowi, by wyciąć zasrane drzewo na twojej posesji.


@shadowsof2: porównanie kompletnie od czapy, już ci napiszę lepsze, każdy z mirko
@shadowsof2: ja uważam, że działanie wedle swojego sumienia i to w obronie ludzkiego życia to prawidłowa postawa. Skoro istniało jakieś prawdopodobieństwo zagrożenia to nie dziwne, że ludzie zaczęli interweniować, a żart był na tyle głupi i nieprzemyślany, że może da nauczkę innym na przyszłość. To coś jak wezwanie policji/innej służby dla żartu - za to też się ponosi konsekwencje. Dodatkowo taka osoba od razu traci zaufanie w oczach ludzi.
@shadowsof2:
Ty jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości. Myślisz, że na świecie nie brakuje #!$%@?ów zdolnych zrobić coś takiego? Wszyscy są śmieszkami, no przecież #!$%@? żarty xD, a potem okazuje się, że jednak pijani kierowcy siadają za kółkiem, że ludzie zawieszają metalowe linki w lasach coby urwało komuś głowę albo jakiś student-imbecyl bawi się w bombowca. No #!$%@?, człowieku, przejrzyj na oczy. Są na tym świecie ludzie, którzy próbują mniej lub bardziej
@shadowsof2: Jeszcze ta ******* gruszka ktora jego sarkastyczne "ide się zabic" zgłosiła na policje chwaląc się tym nie zrobił tego ten grubas,żeby zadbać o jego bezpieczeństwo zrobił to tylko po to by mu zrobic więcej problemów. Gruszke trzeba pogonic z wykopu bo ten koles ma smutne życie z bycia grubym i szuka atencji w zgłaszaniu ludzi an Policje zachowuje się on gorzej od starej baby plotkary z osiedla.