Wpis z mikrobloga

W sumie to popelnilbym samobojstwo, ale szkoda mi rodzicow i calej tej afery, ktora by pewnie wynikla. Jak to mowia, w pewnym momencie zycie przestaje nalezec tylko do ciebie
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nasu Zawsze mnie zastanawia - po co s---------o? Na pewno musisz być nieszczęśliwy i wynika to z jakichś przyczyn. Czy nie lepiej usunąć te przyczyny? W ostateczności zawsze zdążysz się zabić.
  • Odpowiedz
@Nasu: Nie myśl o tym. Jak już wspomniał @ripp1337 na to zawsze jest czas, a lepiej chyba próbować coś zmienić w swoim życiu. Cokolwiek, bo...co Ci szkodzi? Zresztą jak dla mnie s---------o to straszne marnowanie tego czym jest człowiek. Jesli nie zależy Ci na swoim zyciu to poświęć je innym, np zostań wolontariuszem, zarób pieniadze ktore przeznaczysz na jakiś wartościowy cel czy cokolwiek. Na śmierć zawsze jest czas, szczególnie
  • Odpowiedz
@ripp1337: @czarny_pisak: Nie zawsze da się takie przyczyny łatwo usunąć, bo to po prostu siedzi w twojej głowie. Możesz mieć wszystko czego pragnie człowiek, możesz nie mieć żadnych przyziemnych zmartwień, a i tak nie będziesz miał chęci do życia. Niektórzy mają w sobie pewien mechanizm autodestrukcji.
  • Odpowiedz