Wpis z mikrobloga

Powklejaj dane w te dziwne rubryki. Mój bank podobnie działa i też za każdym razem gdy muszę zrobić przelew do US którego nie mam w stałych zleceniach bierze mnie cholera.
@pogop, system rozpoznaje poprawie przelew do urzędu skarbowego, w formularzu musisz podać wszystkie dane aby przelew został poprawnie zaksięgowany w urzędzie.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@pogop: no to podaj te identyfikatory, pesel/nip, a jeśli potrzeba trzeba identyfikatora za co przelew, to musisz znaleźć w necie jaki to i tyle.
P. S. Mocno ci zawyzyli podatek? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pogop: zostaw pole identyfikacja zobowiązania i okres puste bo one nie muszą być wypełnione przy czynnościach cywilnoprawnych. Jeżeli bank będzie robił problem i nie będzie chciał puścić przelewu (bo jest do d... tak jak ich odpowiedź w tym poście) to okres wpisz datę podpisania umowy kupna sprzedaży (bo od tej daty powstało zobowiązanie wobec skarbówki), a w identyfikacji "Deklaracja Pcc-3 Umowa kupna sprzedaży marka model rocznik". Oni to sobie zaksięgują odpowiednio