Wpis z mikrobloga

@Nevertheless:
No nie zupełnie. To samo miałem na czystej instalacji CyanogenModa. To tylko serwery reklamowe serwują totalne guano, nawet one w rzyci mogą mieć DoNotTrackMe wysyłane przez przeglądarkę tak samo to jakie reklamy mogą serwować.
Jedyna rozsądna metoda to blokada reklam i w tym temacie Firefox z uBlockiem w pyte ułatwia sprawę, bo permamentna zmiana user agenta na nieandroidowego będzie się mścić na każdej stronie nieprzystosowanej do ekranów dotykowych(hover) czy przeładowanej
@sirpingus: Yep, zrozumiałem że ogólnie w przeglądarce ma takie problemy, a nie tylko na stronie wykopu (też w przeglądarce). Ja to mam Adaway'a na andka więc dawno takich problemów nie miałem, faktycznie źle napisałem.
@ewridejhardtrajning: na 100% wykop w wersji mobilnej sypie takim syfem. Nie żaden wirus po prostu któraś reklama przekierowuje i musisz zamknąć kartę bo już nie wrócisz.
@Nevertheless: spróbuj otworzyć wykop nie w apce a przez przeglądarkę w trybie mobilnym. Nie zawsze ten syf sie pojawia ale trochę poużywaj i sam zobaczysz