Wpis z mikrobloga

10 przedmiotów w workshopie do #csgo Najnowszy to "elegancki" złoto-czarno-biały skin o wdzięcznej nazwie DIVINE :)
Przyjemnie wrócić do projektów tego typu, bo już mi się niedobrze robi od #webdesign , #grafika.

Link do workshopu http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=692424780 - mam nadzieję, że się spodoba ( ͡º ͜ʖ͡º)

Projekt graficzny poniżej :) a galeria gdzie wrzucam swoje koncepcje tutaj
Pozdrawiam!
Pobierz tanapta - 10 przedmiotów w workshopie do #CSGO Najnowszy to "elegancki" złoto-czarno-...
źródło: comment_ImuCgkGy4spkyGKQHJvdJvnjNpGqJVU6.jpg
  • 12
@Pan_wons: dzieki! :) robiąc przedmioty do workshopu trzeba się niestety kierować zasadą, że nie da się przewidziec co valve zaakceptuje bo u nich z gustem różnie... Ja to traktuję jako hobby więc nawet jak się 100 projektów nie dostanie to mnie nie zbawi, dobra, przyjemna rozrywka
@tanapta: szkoda ze usp hornet tłumika nie ma w kolorze backgroundu tak jak np ten usp crocodilus. Tam pod muszką jest czarny kolor i tłumik sie fajnie z tym komponuje.
@tanapta: Parę razy trafiłem na Wasze skiny w warsztacie i muszę przyznać, że są to jedne z lepszych skinów jakie można tak znaleźć. Obyście się dostali do tej sci-fi skrzynki, która niedługo wchodzi :)
@clown9 niestety ten skin nie byl mojego projektu - to andy skladal go z innym tworca
@donogr wielkie dzieki, milo to slyszec - no i mamy nadzieje ze sie uda ale malo do tego konkursu akurat robilismy:)