Wpis z mikrobloga

@idler: Chwile miałam okazję siedzieć w tym, różnice z dnia na dzień oscylowały w okolicach plus/minus jednego. Ropa idzie w górę, bo są jakieś pożary w Kanadzie i prognoza zakładała zapasy w wysokości 541 mln baryłek a w rzeczywistości jest około 540 mln. A co do złota, od od trzech miesięcy rośnie powoli. Nie wiem czy pomogłam, ale tyle co wiem, to przekazałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@idler: zwykle nie wystarczy
musi byc z dostepem do rynku forex
np. bossa (maja tez mikroloty, czyli pozycje na 0.01 lota)

a jesli myslisz, ze jak dobrze Ci idzie na wirtualu to dobrze pojdzie w rzeczywistosci - to sie na 99% mylisz
@idler: Są certyfikaty na gpw tak jak kolega wyżej napisał, problem z nimi jest taki, że nie do końca ich ruchy odpowiadają ruchom istrumentów bazowych w krótkich terminach (np. rcfl3oil i ropa typu brent future), no i cena bywa mocno odbiegająca od teoretycznie wyliczonej na podstawie prospektu. Jak już chcesz zainwestować, to przede wszystkim zwróć uwagę, czy taki produkt jest płynny, bo często obroty są bardzo niskie (np. RCFL3OIL2). Zwykłe konto
@dzolnij: Absolutnie nie myślę, że sukces na wirtualu = sukses w realu. Nigdy z resztą tak nie myślałem. Prawdziwa kasa to prawdziwe emocje więc całkiem co innego. :)