Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Przenosić tak ale:
- nie do taryf z usługą "Darmowy Internet LTE", tylko do najnowszej taryfy Energy.
- RWK z Fakt Mobile nie przenosi się już na nową taryfę, przy każdej zmianie taryfy ważność konta ustawiana jest na 14 dni
Jedyną możliwością dostania się do Darmowego Internetu LTE jest znalezienie starej karty z taryfą w której ta usługa działa albo przeniesienie numeru z innej sieci z wyraźną prośbą w salonie,
@ElCidX: Co zrobisz, nic nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na serio masz tylko jedną opcję w przypadku obecnej karty: cierpisz ale ładujesz konto przedłużając standardowo ważność konta (np. 50 zł za 100 lub 150 dni ważności w zależności czy to jest RBM5 czy RBM7).

Co do pytania o przeniesienie przez telefon to się da ale tylko do RBM Energy, nie ważne czy kodem czy przez
@ElCidX: Tak ta druga karta ma najprawdopodobniej 7 bo to tak działa: z RBM7 możesz przejść do RBM5 a z RBM5 do RBM Enegry, dalej już się kodem nie da.
Ciesz się, że masz do stycznia. Powiem Ci, że ja się zdecydowałem na kupno sprzętu do LTE pod koniec stycznia tego roku. Kartę FM doładowałem, uzyskałem RWK i przeniosłem do RBM5 razem z RWK. To było wielkie szczęście bo dosłownie 2
@marek_g: to ja miałem 1 mbps ale po kablu za 60 zl XD
To teraz te karty to będzie złoto, szczególnie rbm7, chyba sobie kupię taką kartę, bo w porównaniu do 5 jest jednak oszczędność, bo po 100 dniach i tak trzeba by doładować za 50 zł.
Chociaż ta karta co mi się teraz kończy to rbm7 więc luz.
Też jestem ciekaw, jak długo będzie to darmowe lte, bo korzystam już
@ElCidX: Prawda jest taniej. Ja jednak świadomie wybrałem RBM5 bo wolę mieć większy bufor bezpieczeństwa gdy mija te 30 dni i muszę od nowa aktywować LTE (a nie jest to tak, że zawsze o równej 0:00 się wyłącza LTE tylko tak koło 4 rano) bo zdarzyło mi się dwa razy, że mi sporo danych pociągnęło z pakietu.
Co do alternatywy to prawda, żadnej taniej nie ma, po LTE RBM drugi w