Wpis z mikrobloga

nawet smiechlem :) glupim nieprzemyslanym wpisem dalem grubaskowi troche atencji jego progejowskich kolegow :) ( ) potrzebujecie naukowych dowodow na to ze homoseksualizm jest nienaturalny? przeciez Was nic nie przekona :-*
  • Odpowiedz
@gaaraddz

nawet smiechlem :) glupim nieprzemyslanym wpisem dalem grubaskowi troche atencji jego progejowskich kolegow :) ( ) potrzebujecie naukowych dowodow na to ze homoseksualizm jest nienaturalny? przeciez Was nic nie przekona :-*


Nie ma żadnych naukowych dowodów na szkodliwość wychowywania dzieci przez pary homoseksualne.
Są natomiast dowody na szkodliwość wychowywania ich w sierocińcach, a
  • Odpowiedz
Już pomijam sam fakt, że homoseksualizm od zarania dziejów występował w naturze i występował będzie.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Tak jak lewaki i prawaki, morderstwa, gwalty i prostytucja :) tak mozna argumentowac wszystko

a co do badan to masz racje, badania nie wykazuja szkodliwosci, co nie zmienia faktu ze ja tego takiego procederu nie popre tak czy owak bo dla mnie to jest niesmaczne i malo orawdopodobne zebym zmienil zdanie. A jesli
  • Odpowiedz
  • 0
Dewianci seksualni nie powinni wychowywać dzieci.

@Heninger: Czyli co? Jak mąż lubi raz czasem puknąć żonę w pupkę, albo para praktykuje przebieranki w łóżku, to powinno się ich profilaktycznie wysterylizować? xD
A może nie popierasz tak drastycznych metod i obstajesz tylko za pozbawieniem praw rodzicielskich? ;)
  • Odpowiedz
mąż pukający żonę(chodziło ci, że analnie jak mniemam dop. zwanek) to jedno, a para pedałów wychowujących dziecko to drugie.


@Heninger: Zgadza się. Różnica jest chociażby taka, że homoseksualizm nie jest dewiacją, a ty pisałeś właśnie o dewiacjach.
  • Odpowiedz