Wpis z mikrobloga

@Afterglow: stosuje argumentację, która pewnie dla wielu osób jest poprawna. Nauczcie się neuropki szanować innych, bo nie każdy ma rakie poglądy takie same jak wy. Zobacz co przed chwilą #!$%@?ł Gruszka - usunął komentarz, bo ktoś napisał coś nie po jego myśli. Nie wyzywał go, ani nic tylko napisał, że popiera osobę, której wpis był wrzucony. Dlatego dyskusja z wami nie ma sensu.
@Gruszka1992: Może i tak faktycznie było. Musiałbym sprawdzić co to tam się działo właściwie dokładnej. Ale za promowanie LGBT masz mój szacunek. Nie wiem czy sam jesteś homo, chyba nie z tego co tu ogarniam ale nieważne. Powiem ci że tam gdzie pracuję homofobii jest OD-ZA-JE-BA-NIA i wiesz niby wszystko heheszki ale jakbym był gejem nie czułbym się tam dobrze...
@nieocenzurowany88: ale Ty mówisz o niebie, ja o chlebie. mi chodzi tylko o to, że ktoś nawet się nie potrafi kłócić, bo za argumenty przyjmuje jakieś totalne brednie (swoje własne wnioski, a nie żadną rzetelną wiedzę). a prawacy to niby co robią? ile to razy byłam świadkiem jak wyzywali kogoś tylko dlatego, że miał inne poglądy? ja nikogo nie obrażam, ani nie wyzywam, bo zwyczajnie jestem osobą kulturalną, ale też nie