Wpis z mikrobloga

#4konserwy #neuropa #polityka #bekazprawakow
Czy to nie zabawne ze to wlasnie emigranci zarobkowi z Polski, najczęściej noszą (gimbo)patriotyczna odzież i uważają sie za prawice i patriotów. Ale jednocześnie walimy Polskę, placimy podatki w Uk bo tu za godzinę zmywania albo jazdy Tirem mozna kupić wiecej browarów xDD i na passata wystarczy. A ze w Polskę bez problemu mozna żyć na wysokim poziomie (wystarczy sie nie opierdzielac cale życie) to nieważne xd Lewactwo nie pozwala się bogacić wiec wyjeżdżam pracować za minimalna w UK bo lepiej xD
  • 24
@YouCanCallMeBillieGates:"Patriotyzm charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia".

Czyli pracowanie na rozwój ojczyzny pomimo mniejszych zarobków jest jak najbardziej patriotyczne. Wyjechanie z kraju i pracowanie na dobrobyt innej nacji, tylko dlatego, że tam łatwiej i mamy z tego większe profity ciężko nazwać patriotycznym.
Człowiek przede wszystkim pracuje na dobrobyt SWÓJ.


@YouCanCallMeBillieGates: Jeśli taki jest jego wybór. Zgodnie z tą logiką walczący w obronie Polski podczas II WŚ największy dobrobyt osiągnęliby emigrując do USA.

Więc rozumiem TRUEPolacy #!$%@?ą się w szambie? Xd


Nie, pracują na rozwój gospodarczy swojej ojczyzny. Nawet jeśli jest to ciężkie zadanie.

Rozwój czy na piramidę finansową ZUSu, emerytury dla kretów, biurw i 500 zł na guwniaka?


Ten sam argument mógłbyś wystosować
Ojczyzna nie równa się rząd i jego prawa.

Wspieranie swoją pracą antypolskiego rządu duszącego wolności obywatelskie, przedsiębiorczość i pracowitość jest zaprzeczeniem miłości do ojczyzny.


@YouCanCallMeBillieGates: No jasne. Dobrze, że polscy żołnierze tak nie myśleli podczas wojny "No, ogólnie to jestem patriotą i broniłbym ojczyzny, ale Mościcki to nie jest liberał, więc ja tego antypolskiego państwa bronić nie będę, nara!".

Nikt Ci nie każe wspierać żadnego rządu - buduj dobrobyt ojczyzny i
No jasne. Dobrze, że polscy żołnierze tak nie myśleli podczas wojny "No, ogólnie to jestem patriotą i broniłbym ojczyzny, ale Mościcki to nie jest liberał, więc ja tego antypolskiego państwa bronić nie będę, nara!".


@rzep: Dobrze, że przyczepiłeś się żołnierzy, możesz poopowiadać innym pokoleniom o ich bohaterstwie no i tyle, bo komuniści i tak wzięli swoje a zachód który pomagali wyzwalać położył na nich #!$%@?. Opłacało im się, przynajmniej gdzieś tam