Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, bawią mnie negatywne opinie o tych co korzystają z płatnego seksu, przecież zawsze s-x jest płatny zmienia się tylko waluta. Dla przykładu wiele facetów jest w związkach z głupszymi #rozowepaski po to zeby sobie poruchać, więc płacą swoim czasem, nerwami, cierpliwością (nie wspominając o kasie którą wydają na randki), żeby móc sobie zaruchać i często takie podejście kończy się na tragedii w postaci nieplanowanego dziecka(tragedia jest tu dla dzieciaka)... Nie wspominając już nawet o uczuciach, że faceci w ten sposób grają na uczuciach tych głupszych różowych, bo im tylko chodzi o s--s i spotykają się po to by poruchać i wcale nie widzą dla siebie wspólnej przyszłości, dając złudną nadzieje różowym. Więc chyba lepiej być dziwkarzmasterrace zapłacić pare stówek i zaliczyc profesjonalistke i obie strony bedą zadowolone i nie będzie problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro,
Abulebule

#roksa #niepopularnaopinia #s--s #heheszki #tfwnogf
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bad_luck_charm: To kobietom bije zegar biologiczny i bardzo szybko tracą na atrakcyjności, mężczyzna może mieć dzieci i w wieku 80 lat i w wieku 75 wyrywać 20 letnie d------i, kobieta 40 letnia raczej nie będzie miała 30 latka :)
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: A czy ja pisałam o tym? Ja sugerowałam, że w związku, w którym mężczyzna traci czas i nerwy z wredną babą tylko i wyłącznie dla szansy włożenia jej penisa w pochwę, to nie kobieta jest tą głupią stroną.
Ale odnosząc się do tego co napisałeś - to nie on jest atrakcyjny, tylko jego pieniądze, to się zdarza bardzo, bardzo rzadko, a płodzenie dzieci będąc w tym wieku jest wyjątkowym
  • Odpowiedz
@bad_luck_charm: Czemu głupi? Jeżeli nie ma możliwości inaczej zaspokoić swoich potrzeb, a wychodzi go to taniej niż p---------a, to całkiem mądry, w przeciwieństwie do dziewczyny, która zostanie rzucona jak tylko chłop znajdzie sobie inną, młodszą do przetrasowania.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Tak, taniej, stracony czas i nerwy nic nie znaczą w obliczu możliwości "poruchania" (jak ja tego słowa nienawidzę). W sumie z takim podejściem do tematu to nawet mi was nie żal, a męczcie się dalej, skoro wam to pasuje.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: W takim razie współczuję libido, serio. Może da się je obniżyć albo jakoś inaczej rozładować, żeby później nie utknąć w związku z osobą, z którą w innych warunkach nie wytrzymałoby się nawet popołudnia.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: W takim razie może da się rozładować inaczej niż lądując w łóżku z osobą której nawet tak naprawdę nie szanujesz, zmarnować jej czas, sobie zdrowie, a potem będzie chodziło po świecie dwoje frustratów. Może sport?
  • Odpowiedz