Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, bawią mnie negatywne opinie o tych co korzystają z płatnego seksu, przecież zawsze sex jest płatny zmienia się tylko waluta. Dla przykładu wiele facetów jest w związkach z głupszymi #rozowepaski po to zeby sobie poruchać, więc płacą swoim czasem, nerwami, cierpliwością (nie wspominając o kasie którą wydają na randki), żeby móc sobie zaruchać i często takie podejście kończy się na tragedii w postaci nieplanowanego dziecka(tragedia jest tu dla dzieciaka)... Nie wspominając już nawet o uczuciach, że faceci w ten sposób grają na uczuciach tych głupszych różowych, bo im tylko chodzi o seks i spotykają się po to by poruchać i wcale nie widzą dla siebie wspólnej przyszłości, dając złudną nadzieje różowym. Więc chyba lepiej być dziwkarzmasterrace zapłacić pare stówek i zaliczyc profesjonalistke i obie strony bedą zadowolone i nie będzie problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro,
Abulebule

#roksa #niepopularnaopinia #seks #heheszki #tfwnogf
  • 37
  • Odpowiedz
@plackojad: trzeba się zabezpieczać, z resztą jakoś nie widziałem w necie, żeby ludzie pisali, że mają pryszcze na beniz po wizycie u dziwki. Jeśli się okazuje w trakcie spotkania, że panna ma problemy z higieną to po prostu dajesz klapsa w dziąsło i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@HackTheGibson: nie wszystkie choroby weneryczne widać gołym okiem kolego. i kiedyś jak się zakochasz z wzajemnością to zobaczysz dopiero co to fajne seksy, a nie jakieś zezwierzęcenie z prostytutką.
chyba, że to bait i go kupiłam.
  • Odpowiedz
@redmad: No to nie wiem w jakiej rzeczywistości musisz żyć. Znam wiele par, które żyją ze sobą w szczęśliwych związkach, dzielą się obowiązkami, zarabiają podobnie, więc nie chodzi o wyciąganie kasy. Trudno nazwać ich współżycie jako "płatny" seks. Ba! Sam żyję w takim związku i jeśli wydaję na żonę jakieś pieniądze, to w życiu bym nie uznał, że płacę za seks. Dlaczego? Bo ona na mnie też wydaje.
  • Odpowiedz
przecież zawsze sex jest płatny zmienia się tylko waluta


@HackTheGibson: właściwie to można to podciągnąć pod wszystko-miłość, przyjaźń itd. Ogólnie relacje ludzkie opierają się na "coś daje, coś biore". Z kimś kto nic od siebie nie daje, a tylko bierze raczej nie bedziemy chcieli utrzymywac kontaktu. Tak jakby bezinteresowność nie istnieje- takie małe #przemysleniazdupy
  • Odpowiedz
nie wszystkie choroby weneryczne widać gołym okiem kolego. i kiedyś jak się zakochasz z wzajemnością to zobaczysz dopiero co to fajne seksy, a nie jakieś zezwierzęcenie z prostytutką.

chyba, że to bait i go kupiłam.


@alejandra15: nie wiem co to zezwierzęcenie z prostytutką bo póki co nie korzystam :P
  • Odpowiedz
wiele facetów jest w związkach z głupszymi #rozowepaski po to zeby sobie poruchać, więc płacą swoim czasem, nerwami, cierpliwością (nie wspominając o kasie którą wydają na randki), żeby móc sobie zaruchać


@HackTheGibson: A wiesz, mam spore wątpliwości kto w takim układzie jest głupszy.
  • Odpowiedz
@HackTheGibson: #!$%@? za pieniądze to rzecz . Taka sama jak wiadro tylko do czegoś innego . Glupszy rozowy pasek to maskotka , wiązesz się z nią emicjonalnie ale głownie to wybierasz ją z pragmatycznych powodów . Ale porównywanie osoby dla ktorej sex jest zawodem a ty klientem do kobiety ktora mimo slabszego intelektu darzy uczuciem jest nie na miejscu . Poza tym , uwazasz ze to wszystko co robią mężczyzni względem
  • Odpowiedz
@HackTheGibson: Najpierw puszczasz w obieg prowokację a potem masz pretensje . Płatny sex=prostytucja . Twoja teza mówi "skoro kazdy sex jest płatny, to zawsze jest to prostytucja" bo jak nazwać inaczej sex za korzyści ? Zestawienie takich dwoch zdarzen obok siebie to oczywiste porownanie.
  • Odpowiedz